علمی و پزشکی

سرعت بالای واکسیناسیون در ایران/ اتکا به مردم قدرت آفرین است

ایران تودی / فارس وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی امروز تاکید کرد که ایران دارای بالاترین میزان واکسیناسیون در منطقه و جهان است و آمارها این ادعا را اثبات می کند.

بهرام عین اللهی پنجشنبه ، 22 اکتبر ، ظهر ، با حضور یک هیئت دولتی در فارس ، در حضور مردم و مسئولین شهر خونج ، گفت که ما تا ماه ژوئیه در مجموع 5 میلیون دوز را واکسینه کرده ایم. در 2.5 ماه گذشته ، وی با 68 میلیون دوز کرونا واکسینه شده است ، که او آن را نشانه قدرت می داند.

وی گفت: ایران در حال حاضر با بیش از 8.5 میلیون دوز در هفته سریعترین رشد را در زمینه واکسیناسیون کرونا دارد.

عین اللهی با اشاره به اینکه دولت نتوانسته در برابر این سطح واکسینه کند ، گفت: “این یک کشور قوی است ، کشوری با سابقه طولانی که همیشه قدرت خود را نشان داده است و دلیل این قدرت اعتماد مردم است.” تک تاج ..

وی خاطرنشان کرد: بهترین اقدامات و م effectiveثرترین کارها توسط مردم ، تشکیل نمایندگی های مذهبی و ایجاد اماکن مذهبی انجام شد و موسسات خیریه به عنوان مظهر نفوذ مردم در زمینه های مختلف نشان داده شد. : با اعتماد به مردم قدرت خود را نشان داد و پیروز شد.

عین اللهی با یادآوری اینکه شما باید به ایرانی بودن خود افتخار کنید و زندگی در زمان حال و تحت رهبری رهبر فقید انقلاب و رهبر معظم انقلاب افتخار بیشتری دارد خاطرنشان کرد: استان فارس همیشه در همه زمینه ها پیشرو است. به مردمش اعتماد دارد این دولت است.

وی لاریسا را ​​منطقه ای محبوب خواند و گفت که من از طرف دولت دست همه خیرین را می بوسم و به آنها افتخار می کنم و آنها را ستایش می کنم ، اما ما همچنین باید سیاست انجام کارهای خوب و مشارکت مردم را در پیش بگیریم.

وزیر بهداشت تصمیم دولت برای رسیدگی به همه نواقص و مشکلات را جدی گرفت و تاکید کرد که سفرهای دولت سیزدهم به استان ها و حضور نمایندگان دولت در نقاط مختلف کشور نشانه این عزم و اراده است.

عین اللهی گفت: یکی از اصولی که باید به آن اعتقاد داشته باشیم ماموریت گرایی است. ما نباید همه کارها را انجام دهیم ، اگر توانایی داریم باید در مناطق تقویت و گسترش دهیم.

وزیر بهداشت در بخشی از سخنان خود گفت: دولت می تواند شما را از راه دور و در وبینارها ببیند ، یا می تواند در منطقه باشد و با همه ملاقات و گفتگو کند ، این نشان از عزم دولت برای حل مشکل دارد. چالش ها و مسائل.

عین اللهی با تاکید بر اینکه همه نامه ها و درخواست ها جمع آوری و طبقه بندی شده و به مقامات مربوطه ارائه شده است ، اظهار امیدواری کرد که سفر هیئت دولت به فارس مفید واقع شود.

انتهای پیام