اجتماعیکسب و کار ایرانیان

معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران

امروزه شغل تعمیرات موبایل یکی از مشاغلی است که بیشترین ظرفیت آزاد را دارا می‌باشد. به همین دلیل است که افراد زیادی به دنبال این می باشند که در این شغل مشغول به کار شوند و به یک درآمد بسیار عالی دست پیدا کنند. اما نکته بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشند این است که این شغل برای افراد متخصص یک گزینه مناسب می باشد.

اگر شما به دنبال یک درآمد قابل توجه از شغل تعمیرات موبایل باشید، باید در آن متخصص شوید. حال اگر به دنبال معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران باشید، باید به شما بگوییم که بهترین آموزشگاه دارای آموزش های آفلاین نیست، بلکه تمام تمرکز خود را روی آموزش آنلاین قرار داده است. برای درک بهتر این موضوع با یکی از بهترین موسسات آموزشی در این حوزه یک مصاحبه انجام داده ایم.

مجتمع پل برترین مرکز آموزش تعمیرات

به نقل از مجمع آموزش تعمیرات موبایل پل، در حال حاضر بهترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تهران، اصفهان، گیلان، مشهد و شیراز می‌ باشد.  با این حال مهم نیست که شما در کدام شهر زندگی می کنید. چرا که تمامی این آموزشگاه ها، کلاس‌های آموزشی خود را به صورت آنلاین نیز ضبط کرده اند.  چرا که کیفیت محتوایی که آن ها ثبت کرده اند مشخص می کند کدام یک بیش از دیگران به شما کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید که امروزه آموزش آنلاین جایگزین آموزش آفلاین حضوری شده است و مهارت خود آموزی شما دومین مکمل مورد استفاده شما خواهد بود.

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود بهتر است که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

زمانی معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران برای شما کاربرد دارد که شما سطح خود را مشخص کرده باشید.  ممکن است که شما بخواهید برای اولین بار با این حوزه آشنا شوید و هیچ دانش پیش زمینه ای هم نداشته باشید. در این صورت شما به هر آموزشگاهی در اصفهان مراجعه کنید، می توانید پاسخ نیاز خود را به دست آورید.   اما در برخی واقع لازم است که شما تعمیرات یک گوشی خاص را به صورت تخصصی فرا بگیرید.  در این صورت می توانید با توجه به مطالب مورد نیاز خود به دنبال یک دوره مناسب آموزشی باشید.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران

 به عنوان مثال آموزش تعمیرات موبایل لیمو، یک دوره جامع است که می تواند از ابتدا به صورت تخصصی تمامی نیاز شما را تامین سازد. این دوره آموزشی می تواند برای شما شرایطی را طبیعی کند که به صورت جامع و کاربردی تعمیرات تخصصی تلفن همراه  را آموزش ببینید. البته این دوره یک آموزش ویژه رایگان برای نیز دارد که برای افراد مبتدی مناسب می باشد.  به همین جهت اگر شما به دنبال آموزش رایگان تعمیرات موبایل فنی حرفه ای می باشید، دوره رایگان لیمو می تواند برای شما بسیار مفید فایده قرار گیرد.

بهترین مجتمع فنی تهران تعمیرات موبایل چه ویژگی هایی دارد؟

اگر شما به دنبال معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران می باشید، می توان به چندین و چند مورد اشاره کرد.  این لیست طولانی شاید برای شما کسل کننده باشد.

به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که ویژگی های یک آموزشگاه مناسب را بررسی کنید و ببینید که کدام یک می تواند برای شما بیشترین مزایا را به همراه داشته باشد.  اولین و مهمترین ویژگی یک مجتمع فنی آموزش تعمیرات موبایل در این است که از اساتید حرفه‌ای و کار درست استفاده کنند.  در این صورت بازدهی کار آن ها ملموس و قابل اندازه گیری خواهد شد.

 از طرفی به این موضوع توجه داشته باشید یک مجتمع فنی با کیفیت معمولا جوایز بسیار زیادی را نیز کسب می کند. ✅ به عنوان مثال مجتمع آموزشی پل توانسته است در مدت زمان فعالیت خود به جوایز زیر دست پیدا کند.

مرکز یادگیری تعمیر موبایل

  1. لوح تقدیر نمایشگاه اشتغال و توسعه
  2. لوح تقدیر فنی حرفه ای با 10 سال خدمات با کیفیت
  3. کار آفرین نمونه سال 93
  4. لوح تقدیر مدیریت برتر
  5. لوح تقدیر دانشگاه شهید بهشتی به پاس خدمات دیجیتال مارکتینگ
  6. استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001
  7. استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت آموزش

فارق از اینکه در کرج هستید و یا در تهران شرق هستید، بررسی کنید که آموزشگاه تعمیرات موبایل مورد نظر شما کدام یک از این جوایز را توانسته است کسب کند. ??  پس از این موضوع خواهید توانست یک انتخاب خوب و منطقی در این حوزه داشته باشید.  به یاد داشته باشید که امروز مهم نیست که شما کجا آموزش میبینید. مهم این است که شما با چه کیفیتی آموزش را تجربه می کنید.

آیا آموزش استفاده از آموزشگاه به صورت حضوری بهتر است و یا این که از آموزش های مجازی آنلاین استفاده کنیم؟

زمانی که به معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران می پرداختیم، ممکن است که این سوال برای شما مطرح شده باشد، چه از آموزش حضوری استفاده کنیم و یا آموزش مجازی!  در برخی مواقع ممکن است که دسترسی شما به مراکز آموزشی بسیار سخت باشد. به همین دلیل مجبور خواهید بود که برنامه ریزی ویژه ای انجام دهید تا یک دوره آموزشی 50 ساعته را پشت سر بگذارید. از طرفی ممکن است که شما نیاز به یک دوره تخصصی داشته باشید و شهری خارج از تهران باشید.در این صورت شرایط شما سخت از قبل خواهد شد. با این حال بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحقیقاتی ما امروزه بهترین آموزش ها به صورت غیر حضوری برگذار می شود. البته به شرطی که از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشند.

مرکز یادگیری مهارت تعمیرات موبایل

به عنوان مثال اگر آموزشگاه تعمیرات موبایل پل، یک آموزش مجازی برگزار می کند، از یک تیم حرفه ای برای فیلم برداری استفاده کرده است. و یا جلسات آموزشی خود را به نحوی برگزاری می کند که حتما آموزش زنده مجازی نیز داشته باشند.  در این صورت دانشجو در منزل خود می تواند به یک بازدهی بسیار عالی دست پیدا کند. به این نکته توجه داشته باشید که امروزه زمان اهمیت بسیار بالایی دارد.مدت زمانی که شما برای رفت و آمد به آموزشگاه قرار است، صرف کنید را برای آموزش خود استفاده نمایید. حتی اگر شما در شهر تهران می باشید، این موضوع می تواند کیفیت کار شما به صورت قابل توجه افزایش دهد. هنر یک آموزشگاه در این است که در کوتاهترین زمان ممکن به صورت مفید بیشترین اطلاعات را به شما تقدیم کند.

سخن پایانی

در این مقاله به صورت جامع و کامل به معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران پرداختیم.?? از همه مهمتر به شما آموزش دادیم که چگونه در شهر خود بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل را پیدا کنید. با این حال به یاد داشته باشید که امروزه محل زندگی شما مهم نیست. شما اگر زبان انگلیسی مناسبی داشته باشید، می توانید از دوره های آموزش تعمیرات موبایل تخصصی Udemy استفاده نمایید.  البته به یاد داشته باشید که این دوره ها  تنها 30 درصد از چالش شما می باشد.

 نکته بسیار اصلی و مهم در این است که شما برای این آموزش ها تا چه میزان پیوستگی دارید.  به عنوان مثال اگر قرار است که شما یک دوره آموزشی جذاب را پشت سر بگذارید، باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا نکات آن دوره را با تمرین و تکرار ملکه ذهن خود کنید. این موضوع در تعمیرات موبایل برای شما بسیار مهم و ضروری خواهد بود.  چرا که تعویض هر قطعه نیاز به دقت و همچنین دانش بسیار بالایی خواهد داشت.

 

منبع : مجتمع آموزشی پل