علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

معرفی بهترین آموزش انگولار به زبان فارسی

انگولار یکی از فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپت (JavaScript) برای توسعه برنامه‌های وب است که توسط تیم توسعه Google تولید شده است. با استفاده از این فریم‌ورک، برنامه‌نویسان می‌توانند برنامه‌های وب پیشرفته و حرفه‌ای را ایجاد کنند. اگر به دنبال پیدا کردن بهترین آموزش انگولار هستید، در این پست به بررسی برترین دوره‌های آموزشی انگولار در وب فارسی خواهیم پرداخت.

بهترین دوره‌های آموزشی انگولار

1.      دوره جامع آموزش انگولار Angular 12 دانشجویار

این دوره، یکی از بهترین دوره‌های آموزشی انگولار است که در وبسایت دانشجویار در دسترس است. این دوره به شما با مباحثی مانند Angular CLI، Components، Services و … آشنا می‌کند. این دوره برای تمامی سطوح از سطح مبتدی تا حرفه‌ای مناسب است و به شما کمک می‌کند تا با استفاده از انگولار برنامه‌های وب پیشرفته را طراحی کنید. در زیر لینک دسترسی به این دوره آموزشی قرار داده شده است.

آموزش انگولار

2.      آموزش انگولار sariasan

دوره آموزش انگولار در وبسایت sariasan، یکی دیگر از بهترین دوره‌های آموزشی انگولار است. این دوره شامل مباحثی مانند Angular CLI، Angular Material، Lazy Loading و … می‌شود. با پیشرفت در این دوره، می‌توانید توانایی ساخت برنامه‌های وب پیشرفته با استفاده از انگولار را کسب کنید.

لینک دوره

3.      آموزش انگولار وبسایت  roocket

این دوره، یکی دیگر از بهترین دوره‌های آموزشی انگولار است که در وبسایت roocket قابل دسترسی است. این دوره ش املای مبحث هایی مانند Angular Components، Directives، Services و … را به شما آموزش می‌دهد. همچنین، با پیشرفت در این دوره، می‌توانید توانایی ساخت برنامه‌های وب پیشرفته با استفاده از انگولار را کسب کنید.

لینک دوره

4.      آموزش Angular در devtube

این دوره، یکی دیگر از بهترین دوره‌های آموزشی انگولار است که در وبسایت devtube قابل دسترسی است. این دوره شامل مباحثی مانند Angular CLI، Angular Material، Reactive Forms و … است. با پیشرفت در این دوره، می‌توانید توانایی ساخت برنامه‌های وب پیشرفته با استفاده از انگولار را به دست آورید.

لینک دوره

زبان جاوا اسکریپت (JavaScript) یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی در بستر وب است که قابلیت تغییر کد‌های CSS و HTML را دارد. این کدها، کاملا استاتیک بوده برای افزودن پویایی به آن می توان از جاوا اسکریپت بهره برد و برنامه‌های وب پیشرفته را طراحی کرد.

انگولار به عنوان یک فریم‌ورک قدرتمند برای توسعه برنامه‌های وب، با استفاده از جاوا اسکریپت (JavaScript) طراحی شده است. این فریم‌ورک توانایی توسعه برنامه‌های وب پیشرفته را با استفاده از مفاهیمی مانند Components، Services و Directives فراهم می‌کند. دوره‌های آموزشی بالا، به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از انگولار، برنامه‌ های وب پیشرفته را طراحی کنید. با دسترسی به دوره‌های مختلف در وبسایت‌های دانشجویار، sariasan، roocket و devtube، می‌توانید تکنولوژی‌های جدیدی را یاد بگیرید و توانایی خود را در توسعه برنامه‌های وب پیشرفته با انگولار افزایش دهید.

در نتیجه، با دسترسی به دوره‌های آموزشی انگولار در وبسایت‌های دانشجویار، sariasan، roocket و devtube، شما می‌توانید تکنولوژی‌های جدیدی را یاد بگیرید و توانایی خود را در توسعه برنامه‌های وب پیشرفته با انگولار افزایش دهید. همچنین، با استفاده از زبان جاوا اسکریپت، می‌توانید کدهای HTML و CSS خود را به پویایی بیشتری دست بیابید و برنامه‌های وب پیشرفته و هوشمندی را طراحی کنید.

کدام دوره را برای شروع یادگیری انگولار آغاز کنم؟

همانطور که از مقایسه بالا مشخص است دوره آموزشی دانشجویار می‌تواند کاربردی تر باشد. در مقابل دوره های دیگر، این دوره با تمرکز بر تمرینات عملی و پروژه نهایی، دانشجویان را برای ایجاد پروژه های واقعی آماده می کند و از طریق آموزش عملی، بهترین شیوه یادگیری Angular را فراهم می کند.

جدولی مقایسه‌ای از آموزش های معرفی شده در زیر قرار داده‌ایم.

از این جدول می‌توانید بهترین دوره آموزشی برای نیازهای خود را انتخاب کنید.