ورزشی

6 بازیکن مورد غضب ژاوی/ چه کسانی از بارسلونا می‌روند؟

بر اساس گزارش ها شفافپس از نمایش ناامیدکننده بارسلونا با رونالد کومان، بارسلونا هلندی را اخراج کرد و ژاوی را به اردوی یقه آبی بازگرداند تا راه بازگشت را پیدا کند.

اگرچه ژاوی و بارسلونا هنوز تیم قدرتمند و زهرآگینی نیستند اما نشانه های مثبتی از خود نشان داده اند.

ژاوی 13 بازی برای بارسلونا انجام داد که 5 برد، 4 تساوی و 4 شکست کسب کرد. این تیم در حال حاضر در رده هفتم قرار دارد و می تواند امشب با پیروزی مقابل آلاوس به رده پنجم صعود کند.

بارسا ژاوی مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، بتیس در لالیگا، رئال مادرید در سوپرکاپ و بیلبائو در کوپا دل ری شکست خورد و حالا تنها به قهرمانی در لیگ اروپا امیدوار است. البته بزرگترین امید بارسا رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لالیگا و بازی در لیگ قهرمانان سال آینده است. آنها به مصاف بتیس، اتلتیکو مادرید، سوسیداد، ویارئال و رایو وایکانو خواهند رفت.

* 6 بازیکنی که از دست ژاوی عصبانی هستند

با اضافه شدن فران تورس و دنی آلوز که تقریبا همه جا بازی می کنند، ژاوی به سیستم هدف رسید. او هم بازیکنان خود را پیدا کرده و به نظر می رسد گروهی از بارسایی ها هستند که نمی توانند نظر ژاوی را به خود جلب کنند.در مصاحبه زیر به بازیکنانی که بارسلونا را ترک کردند اشاره می کنیم. در این مدت بازیکنانی که به طور کلی نمی توانند در ترکیب قرار بگیرند.

* ریکی پوویچ – اسکار مینگوزا

بازیکن جوان بارسلونا که توسط کوما ربوده شده بود نتوانست با ژاوی به جایی برسد و همه امیدها بر باد رفت. همچنین لازم به ذکر است اسکار. بازیکنی که همیشه با هدایت کوما در ترکیب حضور دارد اما به همراه ژاوی از لیست خارج شد و در آستانه انتقال به والنسیا قرار دارد.

* نتو

زمانی که بازیکنان کلیدی بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو در کوپا دل ری معرفی شدند، ژاوی ایده دیگری را مطرح کرد. او گفت که به نتو، دروازه بان دوم بارسلونا اعتماد ندارد و به جای تراشتگن برای هیچکس بازی نخواهد کرد. این دروازه بان برزیلی همچنین علاقه مند است در زمستان و در روزهای پایانی پنجره راهی تیم دیگری شود.

* لانگل – اومتیتی

لنگلی و اومتیتی ​​هم هستند که لیاقت ژاوی برای بازی در بارسلونا را ندارند. لنگلی که در ابتدای فصل همیشه در ترکیب حضور داشت اعتماد به نفس زیادی را از دست داد و ژاوی با وجود “چپ پایی” تصمیم گرفت او را از کادر اصلی محروم کند. از طرف دیگر Ometiti شرایط مشابهی دارد. از نظر ژاوی او نقشی ندارد زیرا تمدید قرارداد منجر به امضای فران تورس شد. او سه ماه است که مصدوم است و به نظر می رسد دیگر برای بارسلونا بازی نخواهد کرد.

*بالده

در نهایت باید به الخاندرو بالدن اشاره کرد که هیچ نقشی در نظر ژاوی نداشت. سرمربی بارسلونا در بازی با بیلبائو نشان داد که علاقه بیشتری به استفاده از دست خود به جای آلبا برای پست دفاع چپ دارد و در صورت نداشتن آن در مینگ کوا بازی خواهد کرد. به همین دلیل بالده که تنها یک بار در دفاع چپ زیر نظر کوما بازی کرد، باز هم نتوانست ژاوی را راضی کند.