ورزشی

تیم‌های باشگاهی را برای شکایت از شمس آذر تحریک می کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، شهاب زندی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی حواشی در رابطه با تیم شمس آذر اظهار کرد: روی کسر امتیازها تمرکز نمی‌کنیم و اگر فکر می‌کنند که با کسر امتیاز عدم تمرکز پیدا کرده و یا انصراف می‌دهیم هرگز این‌طور نیست.

وی افزود: به مردم قزوین این نوید را می‌دهیم تیم خوبی را روانه مسابقات می‌کنیم و جلوی تمام مشکلات خواهیم ایستاد.

مدیرعامل باشگاه شمس آذر ادامه داد: تمام بازیکنان و عوامل باشگاه با تمام وجود در بازی‌ها شرکت می‌کنند و هر مشکل و کسر امتیازی باشد در مسیر ما خلل ایجاد نخواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما با هیچ تیمی دشمنی نداریم، عنوان کرد: اگر باشگاه سایپا دنبال احقاق حق خود است مشکلی نداریم اما این درست نیست که با باشگاه‌های دیگر تماس گرفته و آنها را شانتاژ کنیم که بروید و شکایت کنید و یا بگویند که به ما وکالت دهید که از طرف شما شکایت کنیم.

زندی با تاکید بر اینکه اگر سایپا دنبال احقاق حق خود است ما مشکلی نداریم، تاکید کرد: بدترین اتفاق برای باشگاه شمس آذر یعنی کسر سه امتیاز و جریمه مالی اتفاق افتاده است.

وی گفت: مطلع هستیم که باشگاه‌های ون پارس، شهرداری همدان، چوکای تالش و چادرملو شکایت کرده‌اند و احتمالاً به آنها وعده و عیدهایی داده شده است.

مدیرعامل باشگاه شمس آذر با بیان اینکه برخی‌ها به دنبال ضربه زدن به شهر قزوین، شمس آذر و تیم قزوین هستند، اضافه کرد: اگر مشکل با من است من کنار می‌روم اما امروز به یک شهر ضربه می‌زنند و از آنها می‌خواهیم به احترام مردم قزوین دست از این دشمنی‌ها بردارند.

وی در پایان یادآور شد: با کمک مدیران استان قزوین و تغییراتی که در ورزشگاه سردار آزادگان انجام شده بازی‌ها در این ورزشگاه و در قزوین انجام خواهد شد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.