عمومیکسب و کار ایرانیان

خط تولید دستگاه اسکاچ بافی

خط تولید اسکاج قلاب بافی

خط تولید اسکاج قلاب بافی توسط مهندسین به نام کشورمان طراحی و تولید می شود.! این دستگاه اسکاج بافی قادر خواهد بود روزانه چند هزار اسکاج را تولید کند.

خط تولید اسکاج قلاب بافی

خط تولید دستگاه تولید لیوان کاغذی به واسطه ی سرمایه ای عظیم علم و هنر! روز به روز بر تعداد تولیدات خود اضافه کرده و قلب بازار را به تپش در آورده است.! تا زمانی که مواد اولیه ی مرغوب در کارگاه وجود داشته باشد تولید کنندگان چرخه ی تولید! را به حرکت در می آورند و صد البته با نگاهی به بیرون از کارگاه تا احدی حلقه ی این در را برای خرید و تقاضای محصول بکوبد.

اسکاج قلاب بافی

با وفور اسکاج قلاب بافی در بازار دل رمیده ی هر خریدار مشتاق را مونسی می شود! و با خیال راحت محصول را خریداری می کند. انواع اسکاج قلاب بافی! همیشه و در همه جا کار ماشین آلات نیست و گاها هنر را از سر چشمه ی انگشتان تولید کنندگان! با مهارت کامل به غنیمت می برند.

فروش و راه اندازی دستگاه های اسکاچ و سیم ظرفشویی در اصفهان

فروش و راه اندازی دستگاه های اسکاچ و سیم ظرفشویی در اصفهان : اسکاچ ها محصولی بسیار مصرفی در منازل و همچنین در صنایع مختلفی همچون جرم زدایی و تمیزکاری خطوط تولید، کارخانجات مواد غذایی مخصوصا کارخانجات لبنیات و بستنی سازی، بسته بندی آب معدنی، صنعت بسته بندی تخم مرغ، آشپزخانه هتل ها، بیمارستان، پادگان ها و کارخانجات مختلف، تمیزکاری پنجره و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

گروه تولیدی ارائه دهنده انواع دستگاه های خط تولید اسکاچ و سیم ظرفشویی با بیش از 12 سال فعالیت در زمینه ساخت و تولید این دستگاه ها می باشد.

  1. از مزیت های ماشین الات تولید اسکاچ برای افرادی که می خواهند این محصولات را تولید کنند و کسب و
  2. کاری را برای خودشان راه اندازی کنند :
  3. فضای مورد نیاز برای تولید بسیار کم است – تنها 8-12 متر فضا مورد نیاز است.
  4. قابل راه اندازی حتی در آپارتمان ها، پارکینگ، انباری، پشت بام و …
  5. مصرف برق بسیار کم و تک فاز می باشد – ماهیانه حدود 10-12 هزار تومان هزینه برق هم نمی شود.
  6. کالای تولیدی پرکاربرد و مصرفی می باشد و در تمام سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها در سراسر ایران موجود است.
  7. فروش و بازاریابی این محصولات بسیار آسان است.

    کالاهای تولیدی تاریخ انقضا ندارند و یک محصول مناسب برای تولید محسوب می شوند و در هر زمانی که محصول را تولید کنید می توانید به راحتی محصولات را به فروش برسانید (نگرانی فروش محصول در زمانی مشخص مطرح نیست.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه نمونه محصولات و دریافت کاتالوگ و طرح توجیهی تولید اسکاج تماس بگیرید.

تولید اسکاج سیمی با مواد اولیه عالی

تولید اسکاج سیمی :پروسه تولید انواع اسکاج متفاوت از سایرین است نکته‌ی مثبت در باره ی دستگاه تولید بشقاب کاغذی این است که کار کردن با آن بسیار آسان است و نیاز به تخصص و مهارت ندارد.

صفر تا صد آموزش تولید اسکاج

برای تولید اسکاج باید بدانیم :

حداقل میزان فضای مورد نیاز ۶ متر

تعداد نیرو های مورد نیاز برای کار  ۱ نفر

سرمایه مورد نیازبرای شروع  ۱۵ میلیون تومان

دوره بازگشت سرمایه به شخص  ۳ ماه

دستگاه اسکاج بافی در واقع مخصوص تولید اسکاج و تولید آن است که دستگاهی گردبافت و تقریبا شبیه به دستگاه جوراب بافی می باشد که بسیار ساده تر اسکاج را می‌بافد و در مخزن یا سبد دستگاه جمع می‌کند. شایان ذکر است که طراحی و تولید دستگاه اسکاج بافی امروزی با نوع گذشته آن کمی تفاوت دارد و پیشرفته‌تر است. بدین صورت که دستگاه مجهز به یک دینام است که سیلندر را به حرکت در می‌آورد. همینطور دستگاه اسکاج بافی این امکان را دارد که از طریق بافت اینورتور سرعت کار را تغییر دهد.

و در نهایت بافت انواع اسکاج با انواع نخ را میسر میکند از جمله:

اسکاچ های معمولی

اسکاچ های سیم بافت

اسکاچ های په په

باید توجه داشت که برای راه اندازی کارگاه تولید اسکاج علاوه بر دستگاه اسکاج بافی به یک سری دستگاه‌ جانبی برای تکمیل رایند تولید نیاز داریم.

قیمت اسکاج سیمی

‌لندی ​اسکاچ و ابر ظرفشویی

۸,۲۵۰ تومان

اسکاچ نانو آنتی باکتریال ضد بو و میکروب زبر جهیر

۱۱,۴۵۰ تومان

ابرو اسکاچ محافظ ناخن نیو‌‌استار‌گلد

۱۱,۲۰۰ تومان

اسکاچ محافظ ناخن مینیک

۲,۷۰۰ تومان

اسفنج ظرفشویی نانو جاست گرین

۹,۵۰۰ تومان

اسکاچ ثمر مقدار بسته ۱ عددی

۳,۵۰۰ تومان

برس ظرف شوی ایکیا مدل ANTAGEN

۱۸,۰۰۰ تومان

اسکاچ برایت حافظ ناخن

۱۰,۵۰۰ تومان

اسکاچ ساده بریتکس

۱۰,۸۰۰ تومان

ابر و اسکاچ محافظ ناخن بریتکس

۱۴,۷۰۰ تومان

ابر استیل نرم بریتکس

۱۰,۸۰۰ تومان

تولید، پخش و فروش انواع اسکاج

تولید و پخش انواع اسکاج های سیمی و ابری در طیف وسیع طرح ها و رنگ های متنوع در فروشگاه های سراسر انجام می شود. بدیهی است که تولید انواع مختلف اسکاج ظرفشویی بسته به نیاز های یک جامعه صورت می گیرد، اسکاج در جنس های متفاوت و متنوع برای کاربرد های مختلف یا برای شست و شوی انواع ظروف استفاده می شود. اسکاج ها ظرفشویی با جنس سلولزی و نسبتا ضخیم هستند و نیط با استفاده از آن ها می توان به راحتی لکه های غذا و کثیفی روی ظروف را از بین برد. جهت اطلاع بیشتر از تولید اسکاج سیمی با ما در تماس باشید.