ورزشی

پرده‌برداری مورینیو از شرایط سردار آزمون

به گزارش خبرگزاری ایران تودی؛ رم با هدایت ژوزه مورینیو فردا در خانه‌اش استادیو الیمپیکو به مصاف امپولی می‌رود.

رم که در بازی قبلی‌اش مقابل میلان ۱۰نفره شکست خورده از سه هفته اول سری آ تنها یک امتیاز به دست آورده و شرایط خوبی ندارد.

مورینیو در نشست خبری امروز خود پیش از مسابقه با امپولی گفت: “شما همیشه منفی هستید درحالی که ما مثبت هستیم”.

سرمربی رم با اشاره به اینکه معتقد است تیمش می‌تواند در پایان فصل رتبه پنجم یا ششم را هدف بگیرد گفت: “صحبت کردن درباره رم قبل از شروع پنجره نقل و انتقالات با حرف زدن درباره تیم بعد از پنجره تابستانی متفاوت است. رم دو مهاجم جذب کرد که آن زمان به خدمت گرفتن آنها بعید به نظر می‌رسید. اگر همه بازیکنان ما در خدمت تیم باشند و آمادگی کامل داشته باشند شرایط رم تغییر می‌کند”.

آقای خاص در ادامه به سردار آزمون اشاره کرد و گفت: “سردار آزمون وقتی به رم آمد شرایط بدنی خوبی نداشت. لوکاکو ولی خوب است اما او هم خیلی کم با بقیه تیم تمرین کرده. پائولو دیبالا توانست برای ما بازی کند ولی دائما نگران او هستیم. من از بازیکنانی که در اختیار دارم راضی هستم و هدف این است که تک‌تک بازی‌ها را ببریم. روملو فردا فیکس بازی می‌کند و اگر ۹۰ دقیقه در میدان باشد تعجب نمی‌کنم. دیبالا هم بازی می‌کند. او هنوز آمادگی کامل ندارد و بعید است بتواند کل بازی را دوام بیاورد. ولی دیبالا و لوکاکو از اول در زمین خواهند بود. “

مورینیو درباره شایعاتی که مدعی است او از باشگاه خواسته فرانچسکو توتی به عنوان مدیر یا مشاور در کنار تیم باشد گفت: “من مربی هستم و در حد من نیست درباره اسطوره رم صحبت کنم و بگم او بیاید. من با فرانچسکو صحبت می‌کنم ولی به دلیل احترامی که به مدیران باشگاه دارم صحبت ما درباره مسائل عادی است. توتی همیشه درون رم است و هیچگاه باشگاه را کاملا ترک نکرده”.

مورینیو درباره انتقاداتی که از صحبت‌های او بعد از شکست مقابل میلان شده بود گفت: “در آن لحظه تصمیم گرفتم احتیاط را کنار بگذارم. چون من آدم کاملی نیستم. البته این به دیگران هم بستگی دارد. هدف من این است که دوباره محروم نشوم. چه به خاطر آنچه در جریان بازی اتفاق می‌افتاد و چه به خاطر اتفاقات نشست خبری. اگر با رسانه‌ها صحبت کنم احتمالا به مشکل برمی‌خورم چرا که نمی‌توانم مقابل وسوسه گفتن واقعیت مقاومت کنم. این چالشی است که با آن مواجه هستم ولی سعی می‌کنم از دردسر اجتناب کنم”.

۲۵۱۲۵۱

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.