عمومیکسب و کار ایرانیان

سینی زیرموتور x22 pro

سینی زیر موتور X22 با ضخامت 2 میلیمتر که کار محافظت از زیر موتور خودرو را بعهده دارد. به ویژه کارتل زیر موتور که محفظه روغن موتور می باشد را به عهده دارد. و علاوه بر این از ورود اشیاء مانند: شاخه درخت شکسته شده و ایجاد آسیب به قطعات زیر موتور جلوگیری می نماید. سینی X22 یکی از قطعات مورد نیاز خودرو می باشد. که بر روی بعضی از خودرو ها موجود نیست.

اتومبیل یکی از اقلام گران قیمتی است که بسیاری از مردم در طول زندگی یک بار آن را خریداری می‌کنند. اگرچه بسیاری از افراد زمان مواجه با مشکلات بزرگ اتومبیل خود را تعویض می‌کنند، گاهی می‌توان با تعویض لوازم یدکی، مشکلات کوچک را رفع کرد. در این میان خرید لوازم ام وی ام یکی از دغدغه‌های افرادی است که از این برند بهره می‌برند. اگرچه قطعات این خودرو به صورت فیزیکی در دسترس هستند، اما می‌توانید لوازم یدکی ام وی ام را به صورت آنلاین و اینترنتی هم خریداری کنید.

شما می توانید این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از  خریداری نمایید.

همچنین در صورت نیاز می توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول از وب سایت  دیدن فرمایید.

مزایای استفاده از سینی زیر موتور خودرو ایکس22

– ماشین های چینی در ایران هستند که سینی زیر موتور ندارد. برای افرادی وسیله نقلیه دارند این قعطه بسیار مهم می باشد. و در صورت آسیب رسیدن به آن می بایستی نسبت عوض کردن آن اقدان نمود. بودن زیر سینی برای خودرو بسیار مهم می باشد .

– سینی زیر ورق آهنی به ضخامت 2 میلی متر می باشد. و مقاومت بالایی در برابر هر نوع ضربه ای دارد. و با پوشش رنگ 2 لایه کوره ای که در برابر پوسیدگی از آن محافظت می کند ساخته شده است. و در کنار مزایای که نسبت به سینی های وارداتی دارد قیمت آن است . روی این سینی شیار هایی وجود دارد که باعث رسیدن هوا به موتور و گیربکس می شود. و مشکلی برای گرمای موتور ایجاد نمی کند . نصب این سینی ساده می باشد و حتی فرد می تواند بدون اینکه ماشین را به مکانیکی ببرد خودش آن را نصب کند . و فقط کافیت پیچ و مهره آن را درست انداخته و آن را محکم سفت کنید .

فواید نصب سینی زیر :

1- جلوگیری از ورود حیوانات در فصل زمستان به داخل محفظه موتور.

2- جلوگیری از ورود آب در مسیر های سراشیبی ، که هجوم یک باره آن به داخل موتور سبب خیس شدن و ایحاد اتصال در سیستم برق رسانی می گردد.

3- افزایش طول عمر قطعات موتوری و سیستم تعلیق از قبیل: کمپرسور ، واتر پمپ و جعبه فرمان در قبال عوامل محیط و شیمیایی.

4- جلوگیری از برخورد اجسام غلطان در جاده یا خیابان با قطعات حساس و شکننده زیر خودرواز قبیل: رادیاتور یا منبع شیشه شور، کارتل موتور.

وظایف سینی زیر موتور ایکس 22:

سینی زیر موتور خودرو قعطه ای پلاستیکی و در بعضی خودرو ها فلزی می باشد . این قطعه به طور کل بخشی از قطعات موتوری است . کاپوت از بالا و سینی زیر موتور از زیر باید از موتور محافظت کند. و نگذارد که به موتور آسیبی وارد شود .

لوازم ایکس 55 چراغ برق یکی از راه هایی می باشد که دارندگان ام وی ام X55، می توانند به برای تهیه قطعات مورد نیاز خود از آن استفاده کنند. نمایندگی ام وی ام X55 تهران در چراغ برق می باشد که بیشتر قطعات یدکی این خودرو را به فروش می رساند. بیشتر لوازم بدنه، جانبی و مصرفی ام وی ام X55 به صورت وارداتی می باشد. سپر جلو یکی از پرفروش ترین قطعات ام وی ام X55 است که در سایت اینترنتی لوازم یدکی ام وی ام X55 نیز به مشتریان عرضه می شود. قیمت لوازم یدکی ام وی ام X55 به دلیل وارداتی بودن و نوسانات قیمت دلار متغییر است. بازار چراغ برق تهران را می توان یکی از اصلی ترین و بزرگترین بازار لوازم یدکی خودرو دانست که به تمام شهرهای کشور قطعات ارسال می کنند.

سینی زیر موتور چه خصوصیاتی دارد ؟

– سینی زیر خودرو قعطه ای پلاستیکی و در بعضی خودرو ها فلزی می باشد .

– سینس زیر خودرو باید ویژگی های خاصی داشته باشد که بتواند به خوبی از موتور حافظت کند .

– انعطاف پذیر باشد و محکم که هم درصورت وارد شدن ضربه از بین نرود و هم مقاوم باشد .

– سینی زیر خودرو باید تمای قسمت زیرین موتور را پوشش دهد .

– در برابر گل و لای از موتور محافظت کند و نگذارد به موتور آسیب برسد .

– علاوه بر موتور از گیربکس و اجزای آن را محافظت می کند و نمی گذارد آسیب جدی به موتور وارد شود .

– دمای موتور را حفظ می کند تا در فصول سرد سال یا مناطقی با آب و هوای سرد از سرد شدن موتور جلوگیری میکند .

– در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد و از بین نرود.

– جنس زیر سینی موتور و یا پوشش آن باید به گونه ای باشد که در صورت برخورد با آب زنگ نزند .

دیگر مزایای استفاده از این محصول :

1- سینی زیر زمانی که مانعی در مسیر شما قرار میگیرد. و شما فرصت تغییر مسیر ناگهانی را نداشته باشید. و مجبور به رد کردن مانع از زیر خودرو باشید ، باعث جلوگیری از ضربه مستقیم به کارتل و گیربکس خودرو شده. و از شکستن آن جلوگیری می کند . ( مخصوصا در مسیر شهری و برون شهری )

2- در صورتی که ماشین از مسیر خودش خارج شود. و زیر ماشین با مانعی مثل جدول کنار خیابان برخورد کند ، سینی زیر تا حد زیادی مانع از شکستن کارتل و گیربکس و زیر بندی خودرو می شود .

3- سینی زیر در زمستان موجب جلوگیری از پاشیدن آب و گل و لای به بدنه داغ موتور و اگزوز و نیز موجب جلوگیری از پاشیدن آب و گل و لای بر روی سنسور ها می شود . سینی زیر موتور نمی گذارد که به موتور آسیب جدی وارد شود.

در صورت تمایل میتوانید مقاله مربوط به این محصول را از مشاهده نمایید.

منبع : مدیران خودرو