عمومی

تضعیف شورای نگهبان غیر عقلانی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد رشیدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی ایران می شود و رهبر معظم انقلاب بر این موضوع تأکید کردند و مردم ایران باید این کار را انجام دهند این خط را دنبال کنید. “

وی با اشاره به بحث های مختلف در سطح کشور و استان ها افزود: “بحث های انتخاباتی باید در فضایی دوستانه و در راستای اهداف انقلاب و مشکلات مردم انجام شود که نباید انقلاب را تضعیف کنند. مردم.”

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز اگر ایران از اقتدار ملی مثال زدنی و قدرت دفاعی بالایی برخوردار باشد که حرف اول منطقه است ، با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات “

رشیدی گفت: “برای انتخاب مدیران در همه دنیا شرایط و فیلترهایی وجود دارد. طبق قانون اساسی که در کشور ما به تصویب مردم رسیده است ، هیأت امنا مسئول بررسی مهارت نامزدها است.” چارچوب قانون اساسی

وی خاطرنشان کرد: تأسیس دولت انقلابی جوان همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری است که همیشه در مسیر انقلاب حرکت می کند و به کدخدا نگاه نمی کند و از ظرفیت جوانان تحصیل کرده برای جایگزینی غرب استفاده می کند. متخصصان و دانشمندان محلی.

یکی از اعضای مجلس نمایندگان با اشاره به نقش دیپلماسی در کشور گفت: دیپلماسی فعال برای هر دولتی اجباری است اما دیپلماسی مبتنی بر نگاه به غرب و خارج از کشور و بستن چشمانمان به فرصت های داخلی اشتباه است. کشور در حال توسعه است.

رشیدی ادامه داد: امروز مذاکرات بدون ظرفیت داخلی شکست خورده است و مردم از تورم رنج می برند و بسیاری از فعالیت ها متوقف شده و کشور به دولتی نیاز دارد که شبانه روزی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی با استفاده از پتانسیل جوانان کار کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: جریان فساد آماده استفاده از همه ابزارها برای ایجاد اختلاف است و انتخابات به طور کلی بهترین فرصت ممکن است و مردم باید این نقشه دشمنان انقلاب را خنثی کنند. . افزایش آگاهی و آگاهی و آرامش کشور.

وی با اشاره به نقش بخش در دولت ملی ، گفت: “اگر امروز ایران در اوج قدرت است و افتخار می کند و تحریم ها بی اثر است ، این نتیجه رشادت ها و رشادت های شهید حاج قاسم سلیمانی و مدافعان مردم.

رشیدی افزود: هر کلمه و تریبونی که امروز محور مقاومت را تضعیف کند ضربه ای به جهان اسلام و مسلمانان وارد کرده است و هیچ مبنایی پذیرفته نشده است و هر مسئولی که از این مرزها عبور کند از دایره انقلاب خارج شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: رژیم صهیونیستی با برنامه های تهیه شده توسط محور مقاومت منزوی شده است و گنبد آهنین اسرائیل دیگر منبع امنیت و تخریب کاذب نیست. رژیم قتل کودک اسرائیلی قریب الوقوع است. “