ترزیچ: ما جام می‌خواهیم – ایران تودی

سرمربی بوروسیا دورتموند بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت که رویا پردازی تیمش به پایان نرسیده و آنها به دنبال قهرمانی هستند.

به گزارش ایران تودی، بوروسیا دورتموند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد.

زنبورها در هر دو بازی رفت و برگشت برابر پاری سن ژرمن با نتیجه مشابه یک بر صفر به پیروزی دست پیدا کردند تا مقتدرانه و با شایستگی راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شوند.

به نوشته اسکای اسپورت، ادن ترزیچ از دستاورد بزرگ تیمش بسیار خوشحال است. او گفت: بوروسیا دورتموند برای من یک تیم رویایی و خاص است. من عاشق این تیم هستم و می توانیم روزهای خوبی را تجربه کنیم. صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا یک دستاورد بزرگ است اما رویاپردازی ما به پایان نرسیده است و ما می خواهیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنیم.

او ادامه داد: بسیاری در شوک صعود ما به فینال هستند و چنین دستاورد بزرگی را باور ندارند. فصل قبل نمایش خوبی نداشتیم اما در فصل جاری به فینال صعود کرده ایم و می خواهیم در بازی فینال هم بهترین نمایش را داشته باشیم. احساس افتخار می کنم و این بهترین واژه برای توصیف خوشحالی ام است. باید همه ما از این دستاورد بزرگ به خود ببالیم.

سرمربی دورتموند در پایان گفت: برای صعود به فینال بسیار اذیت شدیم. برابر تیم خوب و باکیفیت پاری سن ژرمن بسیار خوب بازی کردیم. آنها تیم بسیار سریع و دونده ای بودند اما ما با شایستگی توانستیم راهی فینال شویم.در هر دو بازی رفت و برگشت به پیروزی دست پیدا کردیم و این باور نکردنی است. باوجود آنکه پاری سن ژرمن تیم برتر میدان در نیمه نخست بود اما ما فرصت های گلزنی بهتری توسط کریم ادیمی خلق کردیم. ما به خود ایمان داشتیم و این کافی بود تا به پیروزی برسیم. نشان دادیم که تیمی خاص هستیم و می توانیم دست به کارهای بزرگی بزنیم. این دورتموند تیمی است که می تواند همه را سورپرایز کند.

انتهای پیام