علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی از فراب کالا

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی از فراب کالا: همیشه بهترین ها را دیگران تعیین می کنند.  برای یافتن بهترین خرید دستگاه تصفیه آب نیز باید به سراغ نظرات مشتریان دستگاه های های تصفیه آب خانگی برویم. به نگاهی به یافته های آماری و نظرات متوجه خواهید شد که خرید تصفیه آب های تایوانی در صدر جدول فروش دستگاه های تصفیه اب قرار دارند. اما اینکه در میان دستگاه های تصفیه اب خانگی تایوانی کدام برند را بخریم؟ چگونه تصفیه آب اصل و تقلبی را از هم تشخیص دهیم یا اینکه از کجا تصفیه آب بخریم؟ تا یک خرید با کیفیت و مقرون به صرفه داشته باشیم. احتمالا در پایان این مطلب به جواب تمامی این سوالات خواهید رسید.

خرید تصفیه آب خانگی، بهترین مارک

هر چند نمیتوان برند را به تنهایی عامل بهترین بودن هر کالایی معرفی کرد اما دستگاه های تصفیه اب خانگی تایوانی امتحان خود را در میان مشترین پس داده اند و دارای طول عمر بالایی هستند . مارک سافت واتر و cck  از بهترین ها و تراز اول های تصفیه اب خانگی بوده که امروزه به دلیل تحریم ها مونتاژ های داخلی آن ها در دسترس است. در کنار بهترین دستگاه های تصفیه اب خانگی تایوانی، دستگاه تصفیه اب خانگی ادنسه نیز که ساخت داخل اما با قطعات تایوانی و وارداتی است نیز چیز یاز دستگاه های اصل تایوان کم ندارد.

با تمامی این تفاسیر اینکه چه ایده ال هایی از نظر مشتری میتواند یک دستگاه تصفیه آب خانگی را به عنوان بهترین مطرح کند از دید مشتریان مختلف متفاوت است . اما وجود برخی از آپشن ها میتواند جز معیار های دائمی برای بهترین بودن است که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم:

داشتن گواهینامه NSF

گواهینامه بین المللی NSF، نشان دهنده این است که در تمامی مراحل تولید تصفیه اب تمامی اسنتاندارد های جهانی رعایت شده است . این گواهینامه دائمی نیست و به صورت دوره ای به تولید کنندگان اعطا می شود . داشتن این گواهینامه دلیل بر مرغوبیت کالاست. تمامی دستگاه های تصفیه اب خانگی فراب کالا دارای این گواهینامه هستند.

ظرفیت تصفیه اب خانگی

در زمان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب باید به میزان ظرفیت تصفیه اب هر دستگاه دقت کنید . هر چند دستگاه های تصفیه آب سافت واتر ، ادنسه و CCK  دارای ظرفیت بالایی برای تصفیه اب هستند. میزان آبی که این دستگاه ها میتوانند تصفیه کنند به اندازه نیاز بیش از یک خانوار در طول شبانه روز است.

قیمت تصفیه آب خانگی

در شرایط اقتصادی کنونی قیمت فاکتور بسیار مهمی در خرید تصفیه اب خانگی است . معمولا میان کیفیت و قیمت یک رابطه مستقیم وجود دارد (هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری) . اما به دلیل وجود مونتاژ های مختلف که گاها بی کیفیت هستند نمیتوان به هر قیمتی اطمینان کرد. بهترین روش برای خرید تصفیه اب خانگی مرغوب با قیمت مناسب خرید از مراکز معتبری چون فراب کالاست که متخصص حوزه تصفیه اب بوده و کالاهای خود را بدون واسطه به مشتریان عرضه می کنند.

تعداد مراحل فیلتراسیون

تصفیه اب های تایوانی 6 فیلتره آب را در حد مطلوب تصفیه کرده و اب سالمی را به شما تحویل می دهند. فیلتر های مراحل بالاتر با افزودن مواد معدنی و دادن خاصیت قلیایی به اب ،هم چنین حذف میکروب ها و موجودات زنده توسط اشعه ماورای بنفش می تواند کیفیت آب تصفیه شما را به حد اعلا برساند که البته باید بابت آن هزینه بیشتری پرداخت نمایید. کیفیت آب منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، هزینه ای که برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مد نظر دارید و اینکه تا حد از تصفیه کننده خانگی انتظار دارید می تواند به شما کمک کند تا مناسب ترین مدل تصفیه اب را خریداری نمایید. اگر باز هم در خرید تصفیه آب خانگی دچار تردید هستید می توانید با کارشناسان فراب کالا مشورت کنید.

طریقه تشخیص تصفیه آب اصل و تقلبی

اگر برای خرید تصفیه آب به فروشندگان مختلف مراجعه کرده باشید همگی دستگاه های تصفیه اب خود را با عنوان اصل تایوان به شما معرفی میکنند. اما خوب است بدانید به دلیل تحریم ها  امکان واردات دستگاه های مونتاژ تایوان از شرکت های تایوانی  وجود ندارد ، بلکه قطعات اصل تایوان وارد کشور می شوند و در داخل مونتاژ میشوند.

در این میان برخی از شرکت ها با سو استفاده از این موضوع تصفیه اب هایی با نام برند های معتبر ولی با قطعات تفلبی را به بازار وارد می کنند و این مساله برای همه قابل تشخیص نیست. تنها نکته ای که می توان برای تشخیص به ان اشاره کرد این است که نام برند های معمولا روی فطعات جک شده و روی آن ها ساخت تایوان حک شده است.

بهترین و مطمئن ترین ر.ش خرید از مراکز کعتبری چون فراب کالاست که ضمن صداقت تمام در ارائه خدمات به مشتریان بهترین و با کیفیت ترین تصفیه اب خانگی را بدون هیچ گونه واسطه با مناسب ترین قیمت عرضه می کند. خرید تصفیه آب خانگی از فراب کالا هرگز شما را از خرید خود پشیمان نخواهد کرد.

منبع: فراب کالا