عمومیکسب و کار ایرانیان

معرفی چند مدل لودسل تک پایه

لودسل تک پایه و یا تک نقطه را در هر دو برند سوها و زمیک می‌توان یافت. در این مطلب قصد داریم شما را با چند مدل لودسل تک پایه در بازار آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید!

  • لودسل L6G
  • لودسل AB120
  • لودسل AB130
  • لودسل AB140
  • لودسل L6N
  • لودسل L6D
  • لودسل L6F
  • لودسل L6E

لودسل L6G

لودسل l6g یکی از مدل‌های لودسل تک پایه (single point) برند زمیک است. این مدل لودسل با جنس بدنه آلومینیم و کلاس کاری C3 تولید شده است. مهترین کاربرد لودسل تک پایه  L6Dبه عنوان سنسور وزن در باسکولت ها با ابعاد صفحه 60*60 سانتیمتر است.

لودسل AB120

لودسل AB120 از نوع لودسل تک پایه یا (single point) ، ساخت SEWHA کره جنوبی، با درجه حفاظت IP65 و از جنس بدنه آلومینیم است. این نوع لودسل مناسب برای مناسب ماشین آلات پرکن و بسته بندی و در انواع ظرفیت‌های 3 کیلوگرم تا 30 کیلوگرم در ال اس کالا موجود است.

لودسل AB130

لودسل سوها مدل AB130 از پرمصرف‌ترین لودسل‌های تک پایه بوده که در ترازو کاربرد زیادی دارد که برخلاف سایر مدل‌ها اعمال نیرو محدود به یک نقطه نمی‌باشد. به این صورت که روی لودسل می‌توان صفحه‌ای قرار داد و جسم را در هر نقطه از این صفحه قرار داد.

لودسل AB140

لودسل AB140 از خانواده لودسل تک پایه است و از پرمصرف‌ترين نوع لودسل‌ها در ترازو به شمار می‌آید. اعمال نيرو به لودسل‌ تک پایه AB140 برخلاف مدل‌های ديگر محدود به يک نقطه نیست. بر روي اين نوع لودسل‌ می‌توان صفحه‌اي با ابعاد مشخص قرار داد و نيرو می‌تواند به هر نقطه از اين صفحه وارد شود، اين به معنی است که بار می‌تواند در هر قسمت از صفحه قرار گيرد.

لودسل AB140 بیشتر در ترازو، ماشین آلات پرکن و بسته بندی و دستگاه تست کاربرد دارد.

لودسل L6N

لودسل l6n مناسب برای کاربری‌های ترازو تک پایه، توزین نقاله ای تک پایه، توزین ماشین بسته بندی و پرکن؛ در انواع ظرفیت‌های 3kg, 5kg, 8kg, 10kg, 15kg, 20kg, 30kg, 50kg, 75kg, 100kg با حداکثر ابعاد 400×350 میلی متر در فروشگاه اینترنتی ال اس کالا موجود است.

لودسل L6D

لودسل l6d یکی از انواع لودسل تک پایه یا single point برند زمیک است. این مدل لودسل با جنس بدنه آلومینیم و کلاس کاری C3 تولید شده است. مهترین کاربرد لودسل تک پایه L6D به عنوان سنسور وزن در ترازو‌های فروشگاهی است. این مدل در ماشین آلات بسته بندی و پرکن هم استفاده می‌شود.

لودسل L6F

لودسل L6F یکی از لودسل‌های تک پایه بوده که دارای چهار پیچ در چپ و راست است که مناسب برای باسکول‌های تجاری در ظرفیت‌های 250 تا 2000 کیلوگرم است. این لودسل‌ها به دلیل استحکام بالایی که دارند در این باسکول‌ها مورد استفاده قرار گرفته و مورد اقبال تولیدکنندگان در این صنعت است.

از اینکه تا انتهای این مطلب از ال اس کالا با ما همراه بودید، کمال تشکر را از شما داریم! برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین بهره‌مندی از مشاوره رایگان کارشناسان متخصص و مجرب مجموعه ما، می‌توانید وارد وبسایت اینترنتی ما به نشانی WWW.LSKALA.COM شوید.