اقتصادیکسب و کار ایرانیان

دریافت وام با سفته بدون نیاز به ضامن

 دریافت وام با سفته، از صفر تا صد انواع روشهای وام با ضمانت سفته

اگر می‌خواهید وام فوری ۱۴۰۱ با ضمانت سفته بگیرید باید رتبه اعتباری بالایی داشته باشید. در ادامه شرایط دریافت وام سفته بانک رسالت، صادرات ایران، صنعت و معدن، دی و… را بررسی می‌کنیم. اگر می‌خواهید شرایط دریافت وام با سند ملکی با ضمانت سفته را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دریافت وام یک روزه با سفته

بانک مرکزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ بانک‌ها را موظف کرده است که از انواع وثایق جهت ضمانت وام استفاده نمایند. سفته، سیم کارت، سند ملکی، فیش حقوقی و… از انواع موارد ضمانت وام‌های بانکی در کشور می‌باشند. متاسفانه بانک‌ها هنوز ابلاغیه بانک مرکزی را اجرا نمی‌کنند اما به زودی وام با سفته یک روزه با سفته توسط بانک‌ها پرداخت می‌شود. در حال حاضر این وام توسط موسسات خصوصی در شهرهای مختلف پرداخت می‌شود. اگر جواب این سوال را نمی‌دانید به شما پیشنهاد می‌کنم حتما در مورد آن در سایت توانگر مطالعه کنید.

کدام بانک با سفته وام می‌دهد؟

در حال حاضر بانک‌های آینده، رسالت، صادرات ایران، دی و صنعت و معدن وام با سفته پرداخت می‌کنند. که در ادامه در مورد آن صحبت می‌کنیم.

وام فوری بانک رسالت با سفته

جهت دریافت وام سفته بانک رسالت باید ابتدا وارد بانک رسالت شوید. سپس پس از ثبت نام و استعلام رتبه اعتباری می‌توانید درخواست وام بدون ضامن یا همان وام با سفته نمایید. توجه کنید دو ویژگی جهت دریافت وام فوری با سفته بانک رسالت مهم می‌باشد:

  1. رتبه اعتباری خوب
  2. میانگین حساب خوب

شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت با سفته را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید:

مبلغ وام ۱۰۰ میلیون تومان
مدت بازپرداخت ۳۶ ماه
سود وام ۲ الی ۴ درصد

اگر شرایط سپرده‌گذاری در بانک رسالت ندارید می‌توانید وام فوری ۱۰ میلیون تومانی و یا وام فوری ۲۰ میلیون تومانی بانک رسالت را دریافت نمایید. وام فوری بانک رسالت جهت خرید کالا بوده و می‌توانید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک، کالا خریداری نمایید.

در حال حاضر دریافت وام بدون ضامن با امکان پذیر است که ما در سایت توانگر در مورد سفته الکترونیک و روش‌های صدور آن صحبت کرده‌ایم.

وام فوری بانک آینده با سفته

بانک آینده نیز وام فوری با سفته پرداخت می‌کند. اما این وام سود بالایی دارد اما شما می‌توانید یک روزه وام با سفته دریافت نمایید. وام با سفته بانک آینده جهت خرید کالا بوده و با استفاده از رتبه اعتباری پرداخت می‌شود. جهت دریافت وام فوری بانک آینده باید به سایت لندو مراجعه کنید و جهت دریافت وام با ضمانت سفته درخواست دهید. شرایط دریافت وام فوری و با ضمانت سفته بانک آینده را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

مبلغ وام ۲۰ میلیون تومان
سود وام حدود ۲۱ درصد
مدت بازپرداخت ۱۲ ماه

روش دریافت وام فوری با سفته در تهران

جهت دریافت با سفته در تهران و یا وام فوری در کرج همان‌طور که در ابتدای مقاله گفته شد باید به یکی از ۴ بانک رسالت، آینده، صادرات و یا صنعت و معدن مراجعه کنید. اگر کارمند دولت هستید و یا در یک شرکت خصوصی بزرگ کار می‌کنید دریافت وام بدون ضامن یا همان وام با سفته از بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کنید آسان‌ترین راه دریافت وام با سفته می‌باشد.

همه ما دوست داریم وام فوری بگیریم وامی که در حداقل زمان ممکن و با آسانترین روش بشود گرفت.

آیا گرفتن وام فوری ممکن است؟

آیا واقعا گرفتن چنین وامی ممکن هست یا نه؟ آیا بانکی وجود دارد که اینجور وامی بدهد و ما بتوانیم با حداقل زمان و با کمترین دردسر وام را بگیریم؟

درجواب باید گفت اگر ما بخواهیم وام بگیریم، در ابتدا باید بدونیم بانک برای وام دادن به ما چه مدارکی میخواد، و بانک چه نوع وامی میده که ما هم همون وام را درخواست بدیم، اگر این حداقل اطلاعات داشته باشیم میتونیم انتظار داشته باشیم که وام را سریعتر و راحتر دریافت کنیم.

ضمن اینکه اگر بدونیم بعنوان مثال ، بانک ملت شرایط راحتری دارد یا بانک صادرات یا بانک ملی یا بانک………این به ما خیلی کمک میکنه ، که مستقیما سراغ همون بانک بریم و در کمترین زمان ممکن وام خود را بگیریم.

موضوع دیگری که مهمه و همه متقاضی اون هستند وام بدون سپرده گذاری است آیا اکنون بانکی هست که وام بدون سپرده گذاری قبلی بده یا نه اگر هست کدوم بانک؟

در جواب باید گفت بله هست.

برخی بانکها وامهایی می دهند که نیاز به سپرده گذاری قبلی نداره، ولی نکته مهمی که وجود داره اینه که بانکها معمولا مبلغی در حساب مسدود می کنند که این مبلغ حداقل باید ۴۸ساعت قبل از گرفتن وام در حساب داشته باشیم و این مبلغ بانک مسدود میکنه و تا اخرین قسط حق برداشت انرا نداریم.

مبلغ مسدودی که گفته شد باید حداقل دو روز قبل ازگرفتن وام درحساب بریزیم اما  این مبلغ واریزی بانک با بانک دیگری فرق می کنه ، مثلا بانکی برای ۵۰ میلیون تومان وام ۳میلیون مسدود میکنه بانکی دیگه ۸ میلیون و بانکی دیگه ۱۲میلیون در حالیکه ما داریم سود ۵۰ میلیون وام میدیم.

پس بنفع ما اینه که از بانکی وامی بگیریم که کمترین مسدودی داره چون اگر بخوان برای ۵۰ میلیون ۱۲میلیون مسدود کنند عملا ۳۸میلیون دستمون میگیره.

برخی برای وام گرفتن نمیدونند بانک چه ضامنی می خواد و ما چه نوع ضمانتی باید برای وام گرفتن مهیا کنیم، در اینخصوص هم ضمانت های متعددی وجود دارد و هر شخصی نوعی از این ضمانت ها میتونه برای بانک مهیا کنه اگر این اطلاعات قبل از رفتن به بانک داشته باشیم میتونیم خودمون آماده کنیم و وام را در حداقل زمان به نوعی وام فوری بگیریم.

وام فوری بدون ضامن

عده ای هم وام لازم دارند ولی ضامن ندارند آیا میشه بدون ضامن وام گرفت ؟

برای اینگونه افراد با توجه به شرایطی که دارند و تنوع ضمانت ها معمولا میشود راهی پیدا کرد ولی ممکنه برای برخی هم هیچ راهی امکان نداشته باشد.

وام با ضمانت طلا

بعضی ها می خواهند در قبال وامی که می گیرند برای ضمانت اون وام طلا بگذارند آیا بانکی هست که طلا قبول کند ؟

بله برخی بانکها با ضمانت طلا وام می دهند ولی سقف وامها مشخصه و مدت اون هم قابل تغییر نیست که داشتن اینگونه اطلاعات میتونه درگرفتن وام فوری به ما خیلی کمک کنه.

تعدادی افراد وامی میخوان با مبلغ بالا و نمیدونن چه بانکی و تا چه مبلغی این وامو میده، باز هم باید گفت بستگی به شخص وام گیرنده داره و وثیقه ای که می خواد در اختیار بانک قرار بده ما برای گرفتن چنین وامهای باید بدونیم شرایطش چی هست و چطور میتونیم بگیریم.

البته شرکت هایی هم هستند که ضمانت طلا به شما وام میدهند که در سایت وام فا موجود هستند

وام با ضمانت چک و سفته

برخی می گویند وام می خوام و فقط میتونم سفته بدم آیا بانکی هست با این شرایط وامو بده ؟

باید گفت سفته یکی از وثائقی هست که بانکها جهت وام دادن قبول می کنند ولی سفته به تنهایی ارزش نداره ما باید بدونیم چکار باید بکنیم که سفته ارزش دار بشه و بانک قبول کنه.

اشخاصی از یک بانکی وام گرفتن و مجددا نیاز به وامی دارند نمیدونند آیا میتونند مجددا وام بگیرنند ،وامها انواع گوناگونی هستند برخی وامها سقف معینی دارند اگر تا اون سقف گرفتیم دیگه تا تسویه نشه نمیشه گرفت ولی اگر بدهی داریم میتونیم نوع دیگری از وامها بگیریم حال اگر ما این اطلاعات را داشته باشیم میتونیم وام فوری و در حداقل زمان ممکن بگیریم.

بسیاری از وامها ارتباط مستقیم به شغل ما داره اگر بدونیم چه وامی به شغل ما مرتبط هست و بانک پرداخت می کنه ما مستقیما سراغ اون وام میریم واین باعث میشه از اتلاف وقت جلوگیری بشه و وام فوری بگیریم.

البته شرکت هایی هم هستند که ضمانت چک و سفته به شما وام میدهند که در سایت وام فا موجود هستند

وام با ضمانت سند خودرو

شرکت هایی  هستند که با ضمانت سند خودرو به شما وام میدهند که در سایت وام فا موجود هستند

یک فاکتور مهم در وام گرفتن درآمد ما است

از موارد مهم دیگه که در وام گرفتن بسیار بسیار مهمه درآمد ما هست (درآمد میتونه حقوق باشه میتونه درآمد حاصل از شغل ازاد باشه و….) اولین موردی که بانک بررسی میکنه اینه که درآمد شما طوری هست که بشه این مبلغ وام را بهتون بده پس اگر ما بدونیم مثلا برای ۵۰ میلیون وام چقدر باید درآمد داشته باشیم و قسط اون چقدره راحتر میتونیم تصمیم بگیریم.

برخی افراد نمیدونند آیا با سند خودرو ،با سند مغازه ،سند ملک مسکونی، سند مسکن روستایی ،سند رمین ،سند زمینهای کشاورزی و…… میشه وام گرفت یا نه، این ابهامات روند گرفتن وام بسیار کند می کنه اما اگر ما از قبل این اطلاعات داشته باشیم راحتر میتونیم وام را از بانک بگیریم.

شرایط پرداخت وام بر روی ملک

ملک باید مسکونی باشد

ملک باید در داخل شهر واقع شده باشد

ملک بایستی پایان کار داشته  باشد

البته شرکت هایی هم هستند که ضمانت سند ملمی به شما وام میدهند که در سایت وام فا موجود هستند

خیلی افراد سراغ وامهایی از بانکها میگیرند که خیلی وقت هست دیگه پرداخت نمیشه یا فعلا پرداخت نمیشه ،اگر این افراد بدونند بجای اون وام چه وامی درخواست بدند که کارشون بشه قطعا در گرفتن وام موفق تر خواهند بود.

برخی افراد تقریبا همه شرایط وام دارند ولی در گرفتن وام موفق نیستند طریقه مذاکره با بانک هم بسیار مهمه که ما به این ظرافت های مذاکره اشاره کردیم.

سایت بانک وام در پاسخ به همه موارد فوق آمده امکان مشاوره تلفنی با آقای حسین زاده که در انتهای این صفحه توضیح داده شده فراهم نموده.

و همچنین  در قالب یک فایل pdf  بنام وامهای ویژه در حدود ۸۰صفحه کاملا توضیح داده که میتوانید دانلود سپس با اطلاع از وامها وشرایط اونها وام فوری وبدون سپرده گذاری قبلی از بانک بگیرید.

فهرست فایل ویژه بشرح زیر است:

وام های فوری

وام های بانک ملی

وام ۱۰تا ۵۰میلیونی بانک ملی

وام جعاله ضروری (فوری) بانک ملی

وام ۵۰میلیونی برروی سند ملکی

وام خریددین بانک ملی ویژه اصناف(تنزیل چک)

وام درقبال سپرده بانک ملی فوری وبدون ضامن

وام کارت اعتباری ۱۰ تا۵۰میلیون تومانی

وام کارت اعتباری بدون نیاز به پیش فاکتور

وام کارت اعتباری درهرموردی که نیاز دارید می توانید هزینه کنید

وام کارت اعتباری۱ تا ۴ ساله

وام کارت اعتباری برروی سند ملکی بدون نیاز به ضامن

وام ۱۵۰ و۲۵۰میلیون تومانی بانک ملت

وام ویژه اصناف (دارندگان کارتخوان )

وام ویژه متخصصین

وامهای بانک صادرات

طرح ۶۷بانک صادرات

وام ۲۰۰میلیونی

وام فوری باسپرده

وام کارت اعتباری

وام مرابحه خرید کالا

وام های بانک شهر

وام ۱۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان

وام مرابحه خرید کالا

وام تعمیر واحد مسکونی با کپی سند

وام های ۱تا۴ساله

وام های بانک اقتصاد نوین

وام های ۱۰تا ۱۰۰میلیون تومانی

وام های بدون گردش حساب

وام ۵۰میلیون تومانی با سررسید یکساله

وام ۲۰میلیون تومانی ۴ درصدی

وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران

وام ارزان قیمت۴ درصدی

وام اعتبار درحسابجاری

وام فوری ۱۰روزه طرح حمایتی

وام ۴۰میلیونی طرح حمایتی

وام با سپرده گذاری بدون مسدودی

وام طرح اندوخته اجتماعی ۲٫۵برابر معدل حساب

وام طرح بانوان

وام طرح۱*۲

وام طرح ویژه اصناف وخدماتی

جمع بندی

در این مقاله انواع روش‌های دریافت وام با سفته را بررسی کردیم و فهمیدیم چگونه می‌توان وام با سفته بانک رسالت و یا بانک آینده را دریافت کرد. شما نیز اگر تجربه‌ای در زمینه دریافت وام با سفته دارید در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.