فرهنگ و هنرکسب و کار ایرانیان

قندان انار مسی ساخت نفیس مس سوغات زنجان

قندان انار مسی در شکل های مختلف در کارگاه تولیدی ظروف مسی نفیس مس زنجان تولید می شود ، این مدل قندان که به شکل انار در 3 سایز تولید میشود برای دکوراسیون شب یلدا مورد استفاده قرار میگرد ، البته در روز های دیگه هم میشه از این قندان انار مسی زیبا استفاده کرد .

تولید کننده این مدل قندان مسی:

این مدل قندان مسی که به قندان طرح انار مسی معروف هستند ، چندین تولید کننده هستند که یکی از این تولیدی ها نفیس مس هست ، که در 3 سایز این قندان های زیبای مسی رو تولید میکنه ، البته جدیدا موفق به تولید این قندان ها به برنج هم شده که میتونید قندان برنجی هم از این مجموعه سفارش بدید .

مدل های مختلف انار مسی:

این قندان ها هم مثل دیگر ظروف دایر مدل هایی هستند که برای شما لیست شده :

  • قندان انار چکشی مسی : این مدل قندان چکش کاری های زیبایی رو آن انجام شده
  • قندان انار طرح دار سی ان سی : این قندان طرح های سی ان سی روی آن کاری شده
  • قندان انار قلم کاری شده : قلم زنی شده
  • قندان انار آبکاری کروم : این قندان انار به رنگ نقره براق هست
  • قندان انار مسی ساده بدون طرح و چکش : این قندان بدون هیچ چکش و طرحی هست

کاربرد های قندان مسی انار

این قندان مسی معمولا سه سایز کوچک ، متوسط , بزرگ می باشد که می توان آن را به عنوان قندان استفاده کرد و به دلیل سایز بندی در هر مهمانی کوچک و بزرگ کاربرد دارد. این قندان های مسی که به شکل انار ساخته شده به دلیل زیبایی به عنوان ظروف دکوری مسی می توان در دکوراسیون خانه خود جای داد . این انار های زیبا گزینه خوبی برای سفره های یلدا  می باشد با چیدن نقل و شکلات  و انار در درون آنها سفره خور را زیبا تر کرد یا به عنوان پاسماری زیبا و گذاشتن نقل و گل و رعفران و … بر روی میز یا آشپزخانه خود استفاده کرد .برای زیبا تر شدن پذیرایی از مهمان می توان از سینی مسی هم برای زیر آن استفاده کرد .

سخن پایانی : امیدواریم تونسته باشیم شما رو با یه محصول جذاب آشنا کنیم که با خرید و استفاده ازش لذت ببرید ، قطعا با داشتن این مدل قندان رنگ و بوی خاصی به یلدای 1401 خواهید داد.

ناصر علی محمدی

نفیس مس زنجان تولید کننده انواع ظروف مسی با کیفیت ، کار خود را به عنوان عرضه کننده ظروف مسی از اوایل سال 98 آغاز کرده و تلاش دارد محصولات مسی اصل و با کیفیت تولید شده در نفیس مس زنجان را در اختیار خانواده های ایرانی قرار دهد .