4 استقلالی در آستانه محرومیت مقابل نساجی

به گزارش خبرگزاری ایران تودی؛ تیم فوتبال استقلال در هفته‌های پایانی لیگ شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد، مصدومیت و محرومیت بازیکنان اتفاقی است که جواد نکونام علاقه‌ای به اتفاق افتادن آن در حساس‌ترین مقطع فصل ندارد!

به گزارش ورزش سه، ابوالفضل جلالی، محمد مرادمند، امید حامدی‌فر و مهرداد محمدی بازیکنانی هستند که اگر در بازی با فولاد کارت زرد دریافت کنند، بازی حساس مقابل نساجی را از دست خواهند داد و با توجه به اینکه سه بازیکن از چهار بازیکن این لیست از مهره‌های کلیدی استقلال هستند شرایط برای آبی‌ها حساس خواهد بود.

محمد مرادمند در غیاب رافائل سیلوا و آرمین سهرابیان حضور به‌موقعی در ترکیب آبی‌ها داشت و عملکرد فوق‌العاده به نمایش گذاشت و اجازه نداد جای خالی ستاره‌های خط دفاعی این تیم به چشم بیاید، او در هفته آینده یکی از ستون‌های خط دفاعی استقلال خواهد بود، البته بازگشت آرمین سهرابیان بار مسئولیت را از روی دوش این بازیکن برخواهد داشت و فرصت استراحت و ریکاوری بیشتری خواهد داشت.

ابوالفضل جلالی مدافع چپ و گلسازترین بازیکن استقلال در بازی‌های اخیر یکی از موثرترین بازیکنان استقلال بوده و در خلق موقعیت و حملات این تیم نقش ویژه‌ای دارد، غیبت او در بازی با نساجی ضربه بزرگی به استقلال در بازی سخت خارج از خانه در ورزشگاه وطنی می‌تواند به آبی‌ها بزند، فول‌بک چپ استقلال در بازی با فولاد دست به عصا به میدان خواهد رفت.

مهرداد محمدی دیگر بازیکن استقلال که در خطر محرومیت قرار دارد در هفته‌های پایانی لیگ زوج خطرناکی را به همراه گوستاوو بلانکو تشکیل داده و مجدد مورد توجه جواد نکونام قرار گرفته و نمی‌خواهد در روزهای حساس لیگ دچار محرومیت شود و از خط حمله استقلال خارج شود.

امید حامدی‌فر بازیکن حاشیه‌ساز هفته گذشته لیگ برتر یکی دیگر از بازیکنان 3 کارته استقلال است که در صورت دریافت کارت با محرومیت رو به رو خواهد شد، البته با بازگشت روزبه چشمی نبود این بازیکن مانند 3 بازیکن دیگر استقلال به استقلال ضربه نخواهد زد و مهره‌های جانشینی حضور خواهند داشت.

258 258