ورزشی

وزیر ورزش با طراحان مجموعه ورزشی جدید تهران دیدار کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این نشست وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دستور و تاکیدات رییس‌جمهور برای احداث مجموعه ورزشی بین المللی در تهران و همکاری معاونت اجرایی رییس‌جمهور در اجرای این پروژه، به بیان خواسته‌ها و شرایط ایران در طراحی این مجموعه‌ی ورزشی پرداخت.

مشاور ارشد شرکت IPPR نیز با اشاره به برنامه زمان‌بندی شده این شرکت، از طراحی نقشه این مجموعه ورزشی ظرف روزهای آینده خبر داد.

در پایان این نشست که ساعاتی پس از سفر مدیران عالیرتبه شرکت IPPR چین که عضو کنسرسیوم گروه ملی ورزش چین (CNSG) است انجام شد، مدیر پروژه شرکت مذکور به عنوان مدیر پروژه ورزشی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: باعث افتخار است که به نمایندگی از شرکت IPPR از ایران بازدید کردیم. شرکت IPPR شرکتی در سطح جهانی و وابسته به گروه «ساینو مک» است. این شرکت توانمند در توسعه طراحی، مهندسی و ساخت پروژه‌های بزرگ است و در بیش از ۱۰۰ کشور جهان شعبه را دارد.

وی افزود: شرکت IPPR بیش از صدها پروژه در سطح جهان اجرا کرده و باعث افتخار است که در جلسه‌ای با حضور وزیر ورزش و جوانان ایران شرکت کردیم. با حمایت و هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، شرکت از زمین پروژه ورزشی شهر آفتاب تهران بازدید کرد. تیم ما درحال حاضر اطلاعات و نمونه‌هایی را از سایت این پروژه برداشت کرده و مشغول بررسی مطالعات خاک و جغرافیایی منطقه هستیم.

او ادامه داد: با توجه به تجارب شرکت IPPR در پروژه‌های مشابه به صورت کامل مخاطرات منطقه را برای احداث این پروژه بررسی می‌کنیم. این مخاطرات طبیعی شامل مواردی همچون مخاطرات سیل، فرونشست زمین، زلزله و … می‌شود. بعد از انجام مطالعات اولیه شرکت اقدام به طراحی پروژه خواهد کرد. با حمایت‌ها و رهنمودهای وزارت ورزش ما مطالعات و طراحی‌های اولیه را انجام می‌دهیم و بعد از آن اقدامات لازم برای احداث پروژه انجام خواهد شد.

مدیر پروژه شرکت افزود: به عنوان شرکت IPPR این اطمینان را حاصل می‌کنیم که این شرکت توانمندی اجرای این پروژه را به صورت کامل و با کیفیت را دارد. تعهد خود را بر اجرای یک پروژه ورزشی منحصر به فرد در سطح جهانی به همه ایرانیان اعلام می‌کنیم، اینکه این پروژه مانند پروژه آشیانه لانه پرنده پکن که در المپیک ۲۰۰۸ مورد استفاده قرار گرفت و همه بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار داد می‌تواند همه را تحت تاثیر قرار دهد. امیدوارم این پروژه بتواند به عنوان یک پروژه نمونه و برتر بین همکاری‌های ایران و چین باشد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.