ورزشی

عنایتی:  باشگاه پرسپولیس باید با ما تعامل کند

آفتاب‌‌نیوز :

رضا عنایتی در نشست خبری پس از دیدار مقابل تایلند در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار داشت: توقع ما از بچه‌ها بالاتر بود. خودمان هم در زمین غافلگیر شدیم. انتظاری که از بچه‌ها داشتیم برآورده نشد، اما بازی‌ها پشت سر هم و به بدن آن‌ها فشار آورده است.

وی افزود: از طرفی با کمبود بازیکن هم مواجه هستیم، اما از تلاش آن‌ها تشکر می‌کنم. هرچند توقع ما خیلی خیلی بالاتر بود. باید برای بازی بعد ریکاوری کنیم و آماده شویم. از هواداران و رسانه‌ها که کمک کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم با یک ریکاوری خوب با قدرت برای بازی بعدی برویم.

سرمربی تیم فوتبال امید درباره جدایی ۳ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم و اینکه آیا این موضوع باعث بروز مشکل نخواهد شد، عنوان کرد: متاسفانه همین طوری دچار کمبود بازیکن هستیم. با از دست دادن فلاح و نیامدن بردبار، لیستمان خالی شد. نامه زده‌اند و صحبت‌هایی انجام شده، اگر این ۳ بازیکن هم از لیست ما خارج شوند کلاً ۱۳ بازیکن داریم که یکی هم دروازه‌بان است. با توجه به فشار مسابقات این موضوع قطعاً به ما ضربه خواهد زد. 

عنایتی تصریح کرد: قرار است امشب جلسه‌ای با تاج داشته باشیم تا با باشگاه پرسپولیس صحبت کند ببینیم می‌توانیم مشکل را حل کنیم؟ انتظار بالایی از تیم وجود دارد، اما کارمان فوق‌العاده سخت می‌شود. ان‌شاالله بتوانیم تمام بچه‌ها را در اختیار داشته باشیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از تمام پتانسیل و ابزار‌های موجود استفاده کند. تازه به تیم‌های قوی رسیده‌ایم و لازم است تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. امیدوارم با تعامل بتوانیم بازیکنان را نگه داریم.

عنایتی درمورد برنامه‌اش برای بازی بعدی در یک‌چهارم نهایی و دیدار احتمالی با ژاپن در نیمه نهایی، گفت: ابتدا باید ببینم در بازی فردا چه اتفاقی می‌افتد. برخی دوستان اطلاعاتشان خیلی ضعیف است، اما همه جا صحبت می‌کنند. فکر کنم تنها ۳-۴ تیم کاملاً با بازیکنان زیر ۲۳ سال آمده‌اند. فلسطین هم جزو تیم‌هایی است که با تمام قدرت به هانگژو آمده است. 

وی تصریح کرد: کمبود بازیکن واقعاً ما را اذیت می‌کند، به ویژه در خط دفاعی دچار مشکل هستیم و بازیکنی نداریم که جایگزین کنیم. امیدوارم در فرصتی که تا بازی بعدی داریم خوب ریکاوری کنیم. اول باید از مرحله بعدی عبور کنیم. برای مسابقات آینده در مراحل بالاتر هم برنامه داریم.

سرمربی تیم فوتبال افزود: تنها جایی که نگرانی ما نسبت به بقیه خطوط کمتر است، خط جلو است. خط حمله ما تا اینجا عملکرد خوبی داشته و موقعیت‌های خوبی داشتیم. همان ابتدا گفتم از نحوه بازی امروز راضی نیستم، اما تیمی که ۹ گل در ۴ بازی زده است شرایط خوبی دارد.
 
عنایتی با گلایه از برگزاری دیدار با تایلند در ساعت ۱۶:۳۰، گفت: برایم عجیب بود چرا بازی در این ساعت برگزاری شد. ابتدا فکر می‌کردم بعد از ما هم در این ورزشگاه بازی برگزار می‌شود، اما نمی‌دانم چرا این ساعت را در این گرما و شرجی هوا برای ما گذاشتند. هوا کیفیت بازی را از بین برد. تنها خوشحالم در این بازی برنده شدیم، اما از نظر فنی راضی نبودم. مطمئن باشید تمام توانمان را می‌گذاریم تا در مراحل بالاتر عملکرد بهتری داشته باشیم.

عنایتی در پاسخ به سوال خبرنگار تایلندی مبنی بر اینکه کدام بازیکن تایلند شما را تحت تاثیر قرار داد، اظهار داشت: مهاجم تیم تایلند عملکرد خوبی داش؛ و به خوبی پشت دفاع ما توپ می‌گرفت و مدافعان ما را اذیت کرد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.