ورزشی

شکست استقلال مقابل سپاهان نتیجه عملکرد آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات بود

تشت‌زر: شکست استقلال مقابل سپاهان نتیجه عملکرد آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات بود

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شکست استقلال مقابل سپاهان نظرات خود را عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران تودی، کوروش تشت‌زر، پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص بازی این هفته آبی‌پوشان مقابل سپاهان در صفحه شخصی خود نوشت: جواد نکونام‌ با بضاعتی که داشت مقابل تیم کهکشانی سپاهان بازی پرفشار، جان‌دار ‌و قابل قبولی انجام داد. استقلال  مستحق باخت نبود و باید قبول کرد این تیم همان تیم پارسال است که نه تنها تقویت نشده بلکه قائدی و محبی و غلامی را هم از دست داده و انتظار شگفتی بیهوده است.

وی افزود: حسینی انصافا بهترین  بازیکن سه بازی اخیر بوده و امیدواریم همین روند را به همراه مرادمند ادامه دهند. ضمن آنکه تیمی به بزرگی  استقلال باید دو مدافع ثابت در تمام دیدارها داشته باشد و تغییر مدافعان میانی (نفر کنار مرادمند) در هر بازی منطقی نیست. دست سرمربی در فاز حمله خالیست و نبود یک تمام کننده از کره ماه هم مشخص است. کاملا مشخصاست با تاکتیک های کادر فنی، امسال سخت گل میخ‌وریم که این مساله از ارکان موفقیت است اما در فاز حمله ضعیف هستیم. در حالی که در سپاهان کاوه رضایی مهاجمی که مدت‌ها استقلال قصد جذبش را داشت برای وقت تلف کردن به بازی می‌آید و تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: این شکست حاصل قدرت تیمی و‌ تاکتیکی سپاهان نبود و نداشتن ابزار پیروزی و یک‌ مهاجم تمام عیار نتیجه بی‌تفاوتی مدیران و خیانت در فصل نقل و انتقالات بود. شک نکنید اگر خارجی های وعده داده شده به تیم اضافه شوند با تفکرات کادر فنی، استقلال به تیمی باج نخواهد داد. با افت شدید یامگا و آماده نبودن مهرداد محمدی و بعضا خودخواهی های ابوالفضل جلالی و عدم توانایی ارسلان و رمضانی در حمل توپ، نمی‌توان به تاکتیکی غیر از بازی بلند و مستقیم فکر کرد. برخلاف فصل گذشته مهاجمان پا به توپی نداریم و‌ این مهم روی عملکرد هافبک ها هم تاثیر منفی گذاشته است.

تشت‌زر درباره سرپرست استقلال گفت: ضمن احترام به علی سامره که می‌بایست قدری محکم‌تر و باسیاست تر عمل کند. او اگر منتظر این است که کسی دلش برای استقلال بسوزد و حقش را بدهند سخت در اشتباه است. سامره باید خیلی مقتدرانه تر و سخت گیرانه برخورد کند. در این فوتبال حق گرفتنی است.

وی در پایان گفت: استقلال حتی در سال‌هایی که کمبود ستاره و ملی پوش داشت حداقل یکی دو تا بازیکن محوری و تعیین کننده داشت که در بازی‌های حساس ورق را برگردانند که امسال فاقد آن است و صد آفرین به نکونام و تیمش که تا به حال آبروداری کردند. واقعا امکانات سخت افزاری کمیته داوران و وضعیت قضاوت در ایران جای تاسف دارد و روز به روز هم بدتر می‌شود و با سرنوشت تیم‌ها عمدا و سهوا بازی می‌شود.باید این تیم‌ مظلوم و با شرافت را مثل همیشه حمایت کرد و امیدوارانه پشت تیم ایستاد.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.