عمومی

ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست‌جمهوری در استان بوشهر فعال شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین، گروه استان‌ها: ۹ روز تا زمان برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مانده و فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداها رفته رفته گسترده‌تر می‌شود و در نقاط مختلف کشور رد این تبلیغات دیده می‌شود.

هر چند برنامه‌های تلویزیونی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی در دست کاندیداهای انتخاباتی است ولی ایجاد و راه اندازی ستادهای تبلیغاتی در نقاط مختلف همچنان ادامه دارد.

در استان بوشهر نیز ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده و مسؤولان این ستادها و اعضای آنها با دریافت حکم از ستادهای مرکزی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

برخی از ستادهای تبلیغاتی علاوه بر مرکز استان، در شهرهای مختلف استان نیز ستادهایی را راه‌اندازی کرده‌اند ولی برخی از ستادها فعلاً در حد یک ستاد در مرکز استان هستند و فعالیت چندان زیادی ندارند.

شکل‌گیری ستادهای مردمی قالیباف در استان بوشهر

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف در استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی ستادهای تبلیغاتی قالیباف در نقاط مختلف استان بوشهر گفت: تلاش شده تا در این ستادها نسبت به تبیین ضرورت حضور در انتخابات و معرفی شاخصه‌های کاندیدای اصلح اقدام شود.

احمد یزدان‌پناه اضافه کرد: با توجه به اینکه در یک مقطع بسیار حساس قرار داریم، باید بهترین انتخاب ممکن انجام شود و در این ارتباط باید با انتخاب مرد شایسته میدان و دیپلماسی مشت محکمی بر دهان استکبار زده شود.

وی با بیان اینکه در این شرایط به کسی که آزمون خود را به خوبی پس داده است رأی دهیم خاطرنشان کرد: در دولت چهاردهم باید به توسعه شتابان کشور در عرصه‌های مختلف توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست‌جمهوری در استان بوشهر فعال شدند

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف در استان بوشهر به سوابق قالیباف اشاره کرد و افزود: قالیباف همواره مورد وثوق مقام معظم رهبری و به معنای تمام سرباز ولایت بوده و می‌تواند خدمت‌گزار شایسته و توانمند برای ایران اسلامی و مردم عزیز باشد.

وی با اشاره به اینکه قالیباف نهضت شهیدان را استمرار بخشیده و از مکتب سردار شهید سلیمانی آموخته تا امور کشور را داخل و خارج سامان ببخشد گفت: قالیباف در هر سمت و مسئولیت تحول آفرین بوده و چنانچه رئیس جمهور شود منجر به فرصتی می‌شود تا بهترین‌ها را برای مردم شایسته ایران به ارمغان بیاورد.

تشکیل ستادهای جلیلی در شهرهای مختلف استان بوشهر

یکی از فعال‌ترین ستادهای تبلیغاتی در استان بوشهر را می‌توان ستادهای تبلیغاتی جلیلی دانست که در شهرهای مختلف استان بوشهر شکل گرفته و فعالیت‌های خود را علاوه بر مرکز استان در دیگر نقاط ادامه می‌دهد.

اولین نشست شورای راهبردی و اعضای ستاد انتخاباتی جلیلی در استان بوشهر با حضور تعدادی از اعضا برگزار شد.

در این نشست روح الله اسماعیلی، یوسف کروبی نیا، حجت الاسلام یوسف جمالی، حجت الاسلام جابر آزور، حجت الاسلام محمد عوض پور، محمدرضا ایرج زاده، علی نامی نظری، سید مهدی هاشمی، حجت الاسلام باخدا و عباس حاجی‌حسینی به عنوان اعضا شورای راهبردی ستاد جلیلی در استان بوشهر مشخص شدند.

ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست‌جمهوری در استان بوشهر فعال شدند

رئیس ستاد مرکزی سعید جلیلی در استان بوشهر گفت: تلاش گسترده‌ای به منظور ایجاد فضای همدلی و همکاری در ستادهای ما شکل گرفته و برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تلاش جدی داریم.

روح الله اسماعیلی وحدت در تفکر و کردار را از عوامل در انتخاب رؤسای ستادهای جلیلی عنوان و اظهار کرد: تلاش داریم که شاخصه‌های کاندیداهای اصلح مثل سعید جلیلی را به مردم معرفی کنیم.

با صدور احکامی وحید نیک روش در شهرستان بوشهر، علی نامی نظری در شهرستان دشتستان، حجت الاسلام مهراب خادمی پور در شهرستان گناوه و رضا عبدالهی در شهرستان دیلم مسئولیت ستاد جلیلی را بر عهده گرفته اند.

همچنین اسماعیل بیدار در شهرستان جم، سید محمدجواد موسوی کراماتی رئیس ستاد شهرستان دیر، محمد زارعی شهرستان عسلویه، ابوذر حسین پور شهرستان کنگان و یعقوب مقاتلی به عنوان رئیس ستاد شهرستان دشتی منصوب و به زودی رئیس ستاد شهرستان تنگستان نیز معرفی می‌شود.

حضور استانداران سابق در افتتاح یک ستاد

مراسم افتتاح ستاد تبلیغات مسعود پزشکیان در استان بوشهر با حضور عبدالکریم گراوند و اسماعیل تبادار از استانداران بوشهر در دوران اصلاحات و اعتدال و همچنین تعدادی از فعالان سیاسی برگزار شد.

به گفته رئیس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در استان بوشهر، همه وظیفه و مأموریت ترغیب مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر دارند.

عبدالرسول عمادی با اشاره به انسجام و اتحاد شکل گرفته برای انتخاب مسعود پزشکیان، بر پرهیز از تخریب و توهین به کاندیداها تأکید کرد و گفت: مسعود پزشکیان یک شخصیت وارسته و سیاست‌مدار و پاک دست است و انتخاب وی در برای همه ما افتخار محسوب می‌شود.

ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست‌جمهوری در استان بوشهر فعال شدند

بر اساس احکامی غلامرضا حاجی نژاد به عنوان معاونت پشتیبانی، حمید آب آذر معاونت رسانه، یدالله قائدی معاونت سیاسی، ماشاالله حیدرزاده معاونت امور شهرستان‌ها، عبدالنبی امیری معاونت برنامه ریزی و فن آوری، عبدالرضا زمانی معاونت امور اصناف و اقشار و همچنین مسعود شکوهی به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و سخنگوی ستاد منصوب شدند.

همچنین احکام غلامرضا دانش فر به عنوان رئیس ستاد شهرستان بوشهر، اسدالله بهادری شهرستان دشتستان، حمید زارعی شهرستان دشتی، قاسم شکوه شهرستان تنگستان، عباس لیراوی شهرستان دیلم، فتح اله نوروزی شهرستان گناوه، سید علی پاکنژاد شهرستان دیر، احمد خاک نژاد شهرستان کنگان، یزدان شهیدزاده ستاد شهرستان جم صادر شد.

احمد خلیلی، حسین زارعی واحمد شریفی‌نژاد به ترتیب رؤسای ستاد در شهرستان عسلویه، بخش‌های دلوار تنگستان و ریز جم هستند.

مسئولان ستاد انتخاباتی زاکانی در استان بوشهر

رئیس ستاد انتخابات علیرضا زاکانی در استان بوشهر گفت: احکام مسئولان این ستاد در سطح استان به منظور انسجام بیشتر صادر شده است.

محمد حیاتی اظهار کرد: بر این اساس فریدون فریدونی مسئول کمیته فرهنگیان، عوض اژدری مسئول کمیته عشایر و روستایی، مریم جولاییان مسئول کمیته مهندسان، روح الله غلامی محصول کمیته اقتصاددانان، جاوید علیپور مسئول کمیته سیاسی، بهرام اوستاد مسئول کمیته حقوقدانان، مهدی منصوری مسئول کمیته هنرمندان، مجتبی صالحی مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی، حسین احمدزاده مسئول کمیته شهرستان‌های ستاد، محمد جواد کمالی پور مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و محمد حسین نژاد مسئول کمیته دانشجویان و سید علی هاشمی مسئول کمیته نخبگان و اساتید منصوب شدند.

وی افزود: همچنین احکام روح الله دهقانی مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی زاکانی در شهرستان بوشهر، سید محمد موسوی مسئول کمیته هماهنگی در شهرستان دشتستان، حیدر زارعی زمان مسئول هماهنگی ستادهای شهرستان دشتی، سید حسین آزرم مسئول هماهنگی ستادهای شهرستان جم و سید عباس موسوی مسئول هماهنگی ستادهای شهرستان عسلویه صادر شده است.

رئیس ستاد قاضی‌زاده‌هاشمی در بوشهر منصوب شد

با حکم رئیس ستاد مرکزی انتخابات سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، حجت الاسلام محمد فکوری رئیس ستاد این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر منصوب شد.

محمدرضا میرشمسی رئیس ستاد مرکزی انتخابات سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در حکمی حجت الاسلام محمد فکوری را به عنوان مسئول ستاد استان بوشهر منصوب کرد.

فکوری دبیری شبکه جهانی میثاق و رئیس دبیرخانه ملی گردشگری مقاومت را در کارنامه دارد.

۷۹۰ شعبه اخذ رأی در استان بوشهر

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: به منظور برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور گسترده و پرشور مردم در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و آمادگی لازم ایجاد شده است.

اکبر پورات با اشاره به آماده‌سازی و به‌روزرسانی دستگاه‌های احراز هویت برای برگزاری انتخابات تصریح کرد: برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ۷۹۰ شعبه اخذ رأی در سراسر استان بوشهر پیش بینی شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: ۴۷۱ شعبه اخذ رأی در سطح شهرها و ۳۱۹ شعبه در روستاهای استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

وی حضور و مشارکت در انتخابات را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: وظیفه ما در شرایط کنونی جهاد تبیین است که باید تلاش کنیم زمینه حضور گسترده و حداکثری مردم در این انتخابات فراهم شود.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود.