علمی و پزشکی

این غول سیاه لندرور مخصوص آفرود است/ عکس

لندرور اقدام به معرفی نسخه Trophy دیفندر، ساخته شده مبتنی بر دیفندر 130 P400 SE مدل 2023 با جلوه آفرودی کرد. این نسخه از رنگ جدید منحصر به فرد و تعدادی از تجهیزات آفرودی بهره می‌برد. با این حال، احتمالاً ویژگی پررنگ این نسخه که احتمالاً عامل اصلی فروش آن خواهد بود، همین رنگ مشکی جذاب با طرح‌هایی است که روی قسمت‌هایی از نمای بیرونی دیده می‌شود.

معرفی لندرور دیفندر نسخه Trophy با امکانات آفرودی

نمای جلو شاسی بلند لندرور دیفندر نسخه Trophy

لندرور دیفندر نسخه Trophy بدنه مشکی مات به رنگی با نام Santorini Black و طرحی طلایی روی درب‌ها و همچنین کاور لاستیک زاپاس در ناحیه عقب دارد. از جمله ویژگی‌های دیگر این نسخه می‌توان به نشان‌های ویژه، باربند، باکس روی سقف از برند پلیکان، نردبان قابل نصب، وینچ و صفحه محافظ یا اسکید پلیت اشاره کرد. همچنین چرخ‌ها دارای گل‌پخش‌کن هستند و دور چرخ‌ها پنل برای محافظت بیشتر تعبیه شده است. به این تجهیزات باید قلاب یدک‌کشی و مالبند را اضافه کنید.

شاسی بلند لندرور دیفندر نسخه Trophy

این نسخه دیفندر از یک پکیج مخصوص آفرود بهره می‌برد که دربرگیرنده تایرهای همه‌جارو، دیفرانسیل فعال الکترونیکی و باربند سقفی مشکی‌رنگ است. پکیج آفرود دیگری هم که برای این شاسی بلند در نظر گرفته شده، شامل چندین سیستم مختص به رانندگی آفرود می‌شود. اگر هم افرادی که نسخه Trophy را می‌خرند ساکن مناطق سردسیرند، نیازی نیست از این بابت نگرانی داشته باشند؛ پکیج دیگری شامل گرمکن شیشه جلو، گرمکن شوینده شیشه جلو و شوینده چراغ‌های جلو با این نسخه ارائه می‌شود.

شاسی بلند لندرور دیفندر نسخه Trophy

اگرچه تصاویری از کابین لندرور دیفندر نسخه Trophy موجود نیست، از این موضوع آگاهی پیدا کرده‌ایم که صندلی‌های چرم مشکی، نشان‌های ویژه و کف‌پوش لاستیکی در فضای بار برخی از ویژگی‌های آن خواهند بود.

شاسی بلند دیفندر تروفی

قوای محرکه دیفندر تروفی را یک پیشرانه ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی توربوشارژ با سیستم هیبرید خفیف و سوپرشارژر الکتریکی تامین می‌کند. این پیشرانه قابلیت تولید قدرت ۳۹۵ اسب بخار و گشتاور ۵۵۰ نیوتن متر را دارد که این خروجی از طریق یک گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته به هر چهار چرخ منتقل می‌شود. این شاسی بلند به‌لطف این پیشرانه که سقف سرعت ۱۹۲ کیلومتر بر ساعتی دارد، باید بتواند طی ۶.۳ ثانیه از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد.

لندرور مجموعاً ۲۲۰ دستگاه از این نسخه دیفندر را در ایالات متحده و ۱۰ دستگاه دیگر را هم در کانادا عرضه می‌کند. قیمت پایه این نسخه ویژه آفرودی ۱۰۳ هزار دلار خواهد بود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در ایران تودی مراجعه کنید.

227227

تیم خبری علمی پزشکی

برای من، نوشتن 60 توضیح پروفایل یعنی برقراری ارتباط با 60 جامعه متفاوت است. من به هر یک از شما متعهدم تا بهترین محتواهای پزشکی را ارائه دهم و همراه شما در مسیر بهبود سلامتی قرار بگیرم.