اقتصادی

از خودتان بپرسید چرا رشته حسابداری را انتخاب کردید؟

آیا برای دریافت خدمات باید از سیستم و نرم افزار به دفتر مرکزی شرکت ارسال شود یا راه دیگری وجود دارد؟ در زمان نیاز به گارانتی آیا کامپیوتر و سیستم مربوطه باید به دفتر فروشنده ارسال شود یا کارشناسان فروشنده به دفتر خریدار مراجعه میکنند؟ معمولا همه نرم افزارها از ۶ ماه تا یک سال پس از خرید دارای پشتیبانی رایگان میباشند که این مورد باعث کاهش هزینه شرکت میگردد و اطمینان خاطر بیشتری برای خریدار به وجود میآورد. ارائه خدمات به صورت حضوری در محل خریدار انجام میشود یا غیر حضوری و از طریق آنلاین؟ بنابراین اگر بخواهید به عنوان یک حسابدار وارد بازار کار شوید، باید بتوانید محاسبات مربوط به درآمد، هزینه، بدهکاری، بستانکاری، گزارشگیری، ترازنامه دیگر صورتهای مالی را با نرم افزارها به انجام برسانید. آغاز راهی است برای کسانی که دوست به عنوان حسابدارجذب بازار کارشوند.در حقیقت کسانی که هیچ آشنای با فن حسابداری ندارند از این جاباید شروع کنند این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته های حسابداری ،مدیریت و اقتصادکه احساس میکنند آنچه در دانشگاه آموخته اند برای جذب بازار کار کفایت نمیکند نیز کارگشا است. یکی از اهداف رسیدگی به دارایی های ثابت تعیین معقول بودن استهلاک محاسبه شده برای انها می باشد .

مثلا برادرتان بگوید با خرید این برگه اوراق قرضه 5 میلیون تومان سود کرده ام، اما شما متعجب می گویید از کدام سود صحبت می کنی؟ این ایراد می تواند مشکلاتی مانند گزارشات اشتباه و … آیا فروشنده در زمانهای خاصی مانند چهار ماه اول سال که اوج فعالیت حسابداران و زمان ارسال اظهارنامه مالیاتی میباشد خدمات اضافه و خاصی در نظر میگیرد. آیا فروشنده در شهر یا نزدیک محل فعالیت شما نماینده ای دارد؟ تعداد زیاد نماینده در سطح کشور و به ویژه شهر محل استقرار نرم افزار مزیت مهمی است که در این خصوص حتماً باید بررسی لازم را انجام دهید. این مورد مهم هم باید بررسی شود که آیا نصب و راه اندازی اولیه توسط فروشنده یا ارائه دهنده خدمات انجام می شود یا نه و آیا نصب توسط فروشنده یا ارائه دهنده نرم افزار به صورت رایگان انجام می شود یا مشمول هزینه است؟ هزینه آن چگونه محاسبه میشود؟

برای مدیریت امور مالی خود پیشنهاد میشود که از نرم افزار حسابداری نیاز هلو برای گوشی ios خود استفاده کنید . به عنوان مثال مزیت شرکتی که بتوان از طریق ایمیل، تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، سایت، تلفن و مراجعه حضوری با آن ارتباط برقرار و خدمات دریافت نمود بیشتر از شرکتی است که فقط می توان از طریق تلفن با آن تماس گرفت. یک نرم افزار حسابداری آنلاین خوب باید تمامی روش های بروز و بسترهای مناسب برای تامین امنیت کاربران را مورد استفاده قرار دهد تا به هیچ عنوان امنیت کاربران دچار خدشه نشود. حقوق دانان و قضات به مفاهیم اموال و اجزای وابسته آن از همان دیدگاه نگاه کردند که حسابداران و بازرگانان به دارایی ها نگاه میکنند و برای ارائه تعریفی از آنها دچار مشکلات مشابهی شدند.اینکه اغلب آنها به نتیجه همانند دست نمی یابند موئید این واقعیت است که حقوقدانان به سودی توجه میکنند که مشمول مالیات میشود وسودی را که میتوان بین سهامداران تقسیم کرد و به سودی که موجب افزایش ارزش میشود ویا معیاری برای سنجش عملیات کارا است، توجه نمی نماید.بنابراین به صورتی گذرا بدون تردید قوانین توانسته اند مسائل زیادی مطرح کنند که موجب تقویت فکر در مورد پرسش های مطرح در تئوری حسابداری می شوند،وتی به ندرت امکان دارد که قوانین به عنوان یک عامل تعیین کننده عمل کرده باشد.