بین الملل

اردوی صربستان کمک می‌کند نقاط ضعف و قوت تیم را بهتر بدانیم

مربی تیم ملی هندبال گفت: حضور در اردوی صربستان به ما کمک می‌کند تا هم بازیکنان محک بخورند و هم اینکه نقاط ضعف و قوت تیم را بهتر بشناسیم.

حمید صادق شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص روند آماده‌سازی تیم ملی هندبال در اردوی صربستان اظهار کرد: ما در دو مرحله اردوی خودمان را در صربستان تقسیم‌بندی کرده‌ایم به شکلی که در فاز نخست به انجام کارهای بدنسازی می‌پردازیم و در فاز دوم هم به انجام چهار دیدار تدارکاتی خواهیم پرداخت. این دیدارها کمک خواهد کرد تا هم بازیکنان محک بخورند و هم اینکه تحت نظارت قرار می‌گیرند و بدانیم نقاط ضعف و قوت تیم چیست. 

وی افزود: پس از پایان اردو هم به ایران می‌آییم تا به استقبال فصل جدید لیگ برتر برویم. بین یک تا دو هفته لیگ برگزار می شود و دوباره یک اردو برای ما پیش از هانگژو تدارک دیده شده. امیدوارم بتوانیم با آمادگی و شرایط خوب به هانگژو برویم.

مربی تیم ملی هندبال درباره اینکه چه نفراتی به هانگژو می‌روند و آیا لژیونرها هم در آنها جای خواهند داشت یا خیر، گفت: با توجه به شاکله تیم ملی هندبال که هجده بازیکن است برای همین هم برای انتخاب نهایی نفرات به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم زیرا از نظر وسلین هر بازیکنی که آماده‌تر باشد و بتواند به تیم کمک کند مطمئنا در تیم ما جای خواهد داشت. در این اردو جای آزمون و خطا وجود دارد تا بهتر نفرات را مورد ارزیابی قرار دهیم. ان‌شاءالله بتوانیم با یک شاکله خوب وارد این رویداد مهم شویم تا در آنجا بتوانیم عملکرد خوبی مقابل تیم‌های دیگر آسیایی به نمایش بگذاریم.

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.