9 سریال متفاوت برای تماشا از نتفلیکس در ژانویه 2022

در این مطلب حدود 8 مجموعه تلویزیونی سریالی که متفاوت از سایر سریال ها هستند (هم از نظر ماجرا و نویسندگی و هم کارگردانی) معرفی می کنیم که میتوانید با تماشا از نتفلیکس یا فیلمو لذت ببرید. بهترین فیلم های انگیزشی

1-سریال تعمیر و نگهداری بالا (HBO)

کریس بارتون، کار آزاد

این مجموعه کمدی-درام طبیعت‌گرایانه از کاتیا بلیچفلد و بن سینکلر به اندازه‌ای است که می‌تواند در مورد چیزهای زیادی باشد، و آن‌قدرها با عنوان «اوه بله، آن نمایش دلال گلدان» جا نمی‌شوند. و مطمئناً، بیشتر هر قسمت شامل یک تراکنش است، اما چیزی که «تعمیر و نگهداری عالی» واقعاً در آن تردد می‌کند، ارتباط است، و یک انسانیت مشترک ملایم در میان مشتریان گاه عجیب و غریب، گاهی اوقات سر به زمین نیویورک سیتی در مدار پیام‌رسان دوچرخه سینکلر/ پیک مواد مخدر اکنون در اواسط فصل چهارم (یا پنجم، اگر زندگی عجیب و غریب و صمیمی سریال را به عنوان شورت در Vimeo در نظر بگیرید – و مطمئناً این کار را می‌کنید)، یک ماراتن «با حفظ و نگهداری بالا» مانند مرهم‌سازی برای این لحظه منزوی به نظر می‌رسد. امیدواریم که به همان اندازه که ما متفرق و متفاوت هستیم، به اندازه کافی با هم سهیم باشیم تا بتوانیم از همه چیز عبور کنیم.

2-“وب درمانی” (زمان نمایش)

لیلی لوفبورو، تخته سنگ

امیدوارم کسی گفته باشد “وب درمانی” – نمایش عالی برای عصر همه گیر زوم. و همه و مادرشان در آن هستند و بداهه می پردازند.

3-«نمایش اریک آندره» (شنای بزرگسالان، هولو) The Eric Andre Show

شان مالین، کرکس / Laist

زمان های سخت نیاز به خنده های آسان دارند و هیچکس آنها را آسان تر از اریک آندره نمی کند. تاک شوی ساختگی او، با دعواهای دادائیست مرد در خیابان («رَنچ من، بروتندو!») و شوخی‌های ترسناک بدنی، در صورتی که دیوید لینچ آن را کارگردانی کند، مانند یک قسمت از «جکاس» بازی می‌کند. مغزی، عجیب و غریب، عجیب و غریب و به شدت سرگرم کننده، گناهکارترین لذت است – و هانیبال بورس در نقش دستیار دیوانه به سبک اندی ریشتر اریک همبازی می شود.

4-نمک، چربی، اسید، گرما (Netflix)

کارولین فرامکه، ورایتی

اگر به یک شات (نسبتا) سریع شادی نیاز دارید، «نمک، چربی، اسید، گرما» ثمین نصرت راهی واقعاً دوست‌داشتنی برای چهار ساعت گذراندن است. این سریال سفر لذت بخش نصرت به سراسر جهان را می بیند تا مانند کتاب آشپزی نصرت به همین نام، چهار اصل اساسی غذا را بررسی کند و به عنوان یک راهنمای عملی برای چگونگی استفاده آشپزهای خانگی از نمک، چربی، اسید و گرما عمل کند. تا ظروف خود را به سطح بعدی برسانند. در حال حاضر، هیچ چیز نمی تواند آرامش بخش تر یا مرتبط تر از آن باشد.

5-«دودوود» (HBO)

لیام ماتیوز، راهنمای تلویزیون

شاید ددوود در لیست شما باشد: «من روزی به آن خواهم رسید، اما وقت یا انرژی برای چیزی که نیاز به توجه زیادی دارد را ندارم». خوب حالا چطور؟ وسترن غیرقابل درک و غنایی دیوید میلچ در مورد اینکه چگونه مرزهای آمریکا متمدن شدند به اندازه کافی غوطه ور است که شما را به زمان و مکان دیگری منتقل کند اما نه آنقدر فراری که آرزو کنید بتوانید در آنجا بمانید که خوب است، زیرا مهم است که در حال حاضر در واقعیت مستقر بمانید. و به لطف فیلم تلویزیونی 13 ساله ای که سال گذشته اکران شد، پرخوری شما پایان رضایت بخشی خواهد داشت.

6-«بروکلین ناین-نین» (NBC، Hulu)

دایان گوردون، کار آزاد

انتخاب من برای پرخوری در فواصل اجتماعی «بروکلین نه-نه» است – تمام هفت فصل این کمدی با احساس خوب در Hulu در دسترس است. این مجموعه یکی از بهترین گروه‌های کمدی تلویزیون را دارد که اندی سامبرگ، استفانی بئاتریز، جو لوتروگلیو و سبک‌های مرده فوق‌العاده آندره براگر را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، دن گور و مایک شور نمایشی را خلق کردند که در هر قسمت آنقدر جوک دارد که رقیب دوران اوج «30 راک» است. بهترین از همه، انسانیت و شیرینی در نمایش وجود دارد که هرگز ساخارین نیست و همیشه قابل ارتباط است. وقتی از Nine-Nine بازدید کردید، دیگر نمی خواهید آن را ترک کنید.

7-«12 میمون» (هولو)

ترنت مور، Syfy Wire

این داستان علمی تخیلی زیر رادار اخیر مربوط به آینده ای که به دلیل همه گیری همه گیر ویران شده است، بزرگ ترین رتبه بندی نبود، اما مطمئناً ارزش یک نگاه مجدد را در حین زندگی در قرنطینه دارد. این یک ماجراجویی هوشمندانه، پرپیچ و خم و خنده‌دار در زمان است که در تلاش برای بازگشت به عقب و جلوگیری از یک طاعون پایان‌یافته است. و مهمتر از همه، اجرای چهار فصل آن به قدری جذاب است که شما را جذب کند و برای چند هفته حواس شما را پرت کند، در حالی که در آستانه دیوانه شدن هستید.

8-“اعلام نشده” (VOD)

دانت چاوز، The A.V. باشگاه

در حالی که میل به چیزی با یک کاتالوگ گسترده قابل درک است، یک سریال کوتاه اما شیرین مانند “Uneclared” ساعت ایده آلی برای این زمان های سخت است. کمدی جوانی جاد آپاتو نسبت خنده فوق‌العاده بالایی در هر اپیزود، قلب واقعی و بازیگران بسیار با استعدادی دارد، از جمله چارلی هانام قبل از اینکه با جمعیت نامناسبی در FX برخورد کند.

9-«جادوگران» (Syfy، Netflix)

دامیان هالبروک، مجله راهنمای تلویزیون

اقتباس Syfy از رمان‌های فانتزی Lev Grossman یک درام بی‌پایان خلاقانه، اغلب مبتذل و با بازی وحشتناک است که در ظاهر شبیه یک نمایش معمولی «ژانر» است: هزاره‌های با استعداد در نوعی هاگوارتز دبیرستانی که تلاش می‌کنند جادو را نجات دهند. اما آنچه در سرزمین های افسانه ای، خدایان فاسد و جست و جوهای مکرر شکست خورده نهفته است، کاوش عمیقی در مورد بیماری روانی، تروما و جستجوی جهانی ما برای تعلق است. این – و من برای این متاسف نیستم – طلسم کننده است. بهترین فیلم های ابرقهرمانی