ورزشی

ویسی: بد، بی‌معنی و زشت بازی کردیم/ تیم‌های بزرگ دروغ می‌گویند!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بسیار بد، بی معنی و زشت جلوی تماشاگرانمان بازی کردیم و شرمنده آن ها شدیم. به هوادارانمان قول می‌دهیم این شکست را جبران کنیم.

به گزارش ایران تودی عبدالله ویسی، سرمربی صنعت نفت آبادان بعد از شکست ۳ بر صفر این تیم مقابل استقلال اظهار کرد: پیش‌بینی می‌کردیم بازی امروز بازی سختی برای ما باشد. ما خوب شروع کردیم و پایاپای بودیم اما وقتی گل دریافت کردیم شیرازه تیم از هم پاشید.

وی افزود: بسیار بد، بی معنی و زشت جلوی تماشاگرانمان بازی کردیم و شرمنده آن ها شدیم. به هوادارانمان قول می‌دهیم این شکست را جبران کنیم و دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

به تجربه استقلال باختیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما به تجربه و شهامت استقلال باختیم و بعد از دریافت هر گل بدتر بازی می‌کردیم. سه امتیاز حق استقلال بود و به آن ها تبریک می‌گوییم.

ببینید

ویسی ادامه داد: ما بی‌تجربه بازی کردیم. نه اینکه بازیکن با تجربه نداریم اما کلا بی‌تجربه بازی کردیم و هر لحظه بدتر می‌شدیم. ممکن بود اتفاقات بدتری رخ دهد اما خدارا شاکریم که این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که مردم آبادان را امسال خوشحال کنیم. متاسفانه هفته اول نتوانستیم اما همه وجودمان را خواهیم گذاشت تا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص بازی هفته دوم برابر فولاد خوزستان، گفت: این تیم نیز از شکست این هفته زخمی است و ما در خانه فولاد بازی داریم. همه تمرکزمان را برای آن بازی خواهیم گذاشت.

تیم‌های بزرگ دروغ می‌گویند

ویسی عنوان کرد: به دنبال بستن تیمی بودیم تا بتوانیم با تیم‌های بالای جدول رقابت کنیم اما هرکاری کردیم نشد. تیم‌های بزرگ هزینه‌هایی که می گویند انجام داده اند، دروغ است. نمی‌شود تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کند و تیم ما ۱۰۰ میلیارد. این تیم‌ها صددرصد دروغ می‌گویند.

با یک باخت جهنمی نمی‌شویم

وی افزود: امسال برخی از تیم‌ها بالای ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده‌اند که زور ما از نظر مالی به آن ها نمی‌رسد اما تلاش می‌کنیم کم نیاوریم. راه درازی در پیش داریم و با یک باخت جهنمی نمی‌شویم و البته با یک برد نیز به بهشت نخواهیم رفت.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.