ورزشی

عکس | دومین خرید عجیب استقلال؛ وینگر اهل بوسنی در راه تهران!

به گزارش خبرگزاری ایران تودی؛ آنگونه که رسانه‌های اهل بوسنی خبر می‌دهند، آلمدین زیلیکیچ با عقد قراردادی به استقلال پیوسته و حتی به ایران نیز سفر کرده و قرار است برخی تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد تا به عنوان دومین خرید عجیب آبی‌ها در بازار تابستانی لقب بگیرد.

به گزارش ورزش سه، به نظر می‌رسد انتشار اخبار عجیب از باشگاه استقلال، تمامی ندارد. بعد از اینکه در روزهای گذشته از عقد قرارداد غیررسمی آبی‌ها با یک دروازه‌بان مقدونیه الاصل اهل کشور بوسنی به نام ودران کیوسوسکی خبر داده بودیم، حالا از دومین خرید بی‌سر و صدای این تیم نیز رونمایی شده است.
آنگونه که از گوشه و کنار به گوش می‌رسد، هلدینگ خلیج فارس پس از پایان لیگ برتر، آفر یا همان پیشنهادات رسمی با امضای فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال را برای چند بازیکن خارجی از جمله گلر اهل بوسنی و یک بازیکن دیگر به نام آلمدین زیلیکیچ ارسال کرده که در نوع خود عجیب است.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که وضعیت نکونام برای فصل بعد در آن برهه زمانی نامشخص بوده و گویا مدیران باشگاه بدون اطلاع کادرفنی اقدام به جذب این بازیکنان کرده‌اند و حالا در شرایطی که مشکل نکونام برای ادامه حضور در استقلال حل شده، او در جریان خریدهای جدید باشگاه قرار گرفته است.

رسانه فاکتور بوسنی با انتشار خبری نوشته است که آلمدین زیلیکیچ، وینگر 28 ساله اهل بوسنی و هرزگوین که تا چندی پیش کاپیتان تیم فوتبال سارایوو بود، در تیمی از ایران به کار خود ادامه خواهد داد.

آنطور که فاکتور اطلاع پیدا می‌کند، زیلیکیچ قبلا به ایران سفر کرده است. او در روزهای آینده تحت معاینات پزشکی قرار خواهد گرفت و پس از آن باید قرارداد خود را امضا کند.
زیلیکیچ از 10 مارس بدون باشگاه بوده است. ابتدا او توسط سارایوو از تیم کنار گذاشته شد و چند روز بعد، این بازیکن قرارداد خود را با باشگاهش فسخ کرد. او تاکنون سه بازی برای تیم ملی بوسنی انجام داده است.

2049042

هر چند که رسانه فاکتور بوسنی رسما نامی از استقلال نبرده اما از این باشگاه خبر می‌رسد که تیم ایرانی خواهان جذب این بازیکن، استقلال است و حتی آفر رسمی نیز برای وی ارسال شده است.

باید دید که واکنش باشگاه استقلال و بخصوص شخص جواد نکونام به این اخبار چه خواهد بود. در حال حاضر، مدیران باشگاه برای دو بازیکن اهل بوسنی پیشنهاد رسمی ارسال کرده‌اند که به نظر نمی‌رسد سرمربی آبی‌ها برای استخدام آنها چراغ سبز نشان داده باشد.

258 258