ورزشی

عکس| درگیری و بزن بزن مسی در آمریکا

فوق ستاره آرژانتینی خیلی زود تأثیرگذاری خود روی نتایج اینتر میامی را نشان داد و در سه دیدار پیاپی برای این تیم آمریکایی موفق به زدن پنج گل شده و یک بار نیز پاس گل داده است تا این تیم به سه پیروزی پیاپی دست یابد که البته بازی آخر آنها با حواشی نیز همراه بود.

بامداد امروز و در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های لیگز کاپ، اینتر میامی به لطف بریس فوق ستاره آرژانتینی توانست با نتیجه سه بر یک از سد اورلاندو سیتی گذشته و راهی مرحله بعدی این مسابقات شود. حالا و با انتشار تصاویر جدیدی از این دیدار، به نظر می رسد لیونل مسی با یک بازیکن از تیم حریف درگیر شد.

زمان این تصاویر به پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی مربوط می شود. زمانیکه بازی در نیمه اول با تساوی یک – یک به پایان رسید، بازیکنان دو تیم در تونل رختکن حضور داشتند که به نظر می رسد مسی در حال درگیری لفظی با یکی از بازیکنان اورلاندو بود.

در این تصاویر، مسی و یکی از بازیکنان اورلاندو به نام سزار آرائوخو که زننده گل تساوی تیمش بود، وارد تنش شده و چنانچه بازیکنان دو تیم آنها را از یکدیگر جدا نمی کردند، شاید اتفاقات بدتری در تونل استادیوم رخ می داد. اتفاقاتی که نشان می دهد اسطوره آلبی سلسته حتی در ۳۶ سالگی نیز آن شور و هیجان همیشگی را با خود دارد.

علت این درگیری به اتفاقات نیمه اول بازمیگردد. جایی که پاس بنجامین کرماسکی به مسی، با دخالت سزار آرائوخو همراه شد ولی ستاره آرژانتینی با یک تنه محکم به این بازیکن ۲۲ ساله اروگوئه ای، او را نقش بر زمین کرد.

عکس| درگیری و بزن بزن مسی در آمریکا

در ادامه همان صحنه، آرائوخو از زمین برخاست و بلافاصله برای تلافی حرکت مسی، به روی کاپیتان اینتر میامی مرتکب خطا شد که در این صحنه لئو از داور مسابقه درخواست کرد تا یک کارت زرد به بازیکن اورلاندو نشان بدهد.

این اتفاقات باعث شد تا درگیری های میان دو بازیکن به تونل رختکن نیز کشیده شود. ظاهرا پس از خطای آرائوخو به روی لیونل مسی، این دو چالش‌های دیگری را درون زمین با یکدیگر داشته اند که به تونل رختکن کشیده شده است.

در این ویدیو، آرائوخو و مسی با هم وارد درگیری لفظی شده اند و چنانچه ازدحام هم تیمی‌های آن‌ها و شلوغی درون تونل نبود، شاید اتفاقات بدتری بین این دو بازیکن رخ می داد. البته که این موضوع باعث نشد تا آنها وارد درگیری فیزیکی شوند.

هنگامی که این ویدیو در رسانه های اجتماعی منشتر شد، طرفداران مسی انرژی نشان داده شده توسط این آرژانتینی را دوست داشتند و شور و هیجان برنده جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را ستودند.

عکس| درگیری و بزن بزن مسی در آمریکا

۲۵۱۲۵۱

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.