شفت آماده برگزاری دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی نقدی بعد از ظهر سه شنبه در سومین جلسه شورای اداری شهرستان جهت مشارکت حداکثری انتخابات که با حضور رؤسای ادارات، شوراهای اسلامی، دهیاران، هیأت‌های نظارت و اجرایی در سالن همایش ارشاد اسلامی برگزار شد ضمن یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه شهید جمهور رئیسی اظهار کرد: آیت الله رئیسی در طول سال‌های خدمت بی منت برای رفع مشکلات مردم تلاش می‌کرد، لذا امروز بیش از آنکه عزادار شهید رئیسی باشیم نگران و افسوس می‌خوریم که یک الگوی کم نظیر خدمتگزاری و یک خادم صدیق در تراز انقلاب اسلامی را از دست داده‌ایم.

فرماندار شفت با توجه به برگزاری انتخابات دور دوم ریاست جمهوری بیان کرد: دوباره تمام اقدامات لازم در هر دو بخش انجام شده و همه دستگاه‌ها پای کارند تا بار دیگر شاهد مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی باشیم.

وی با اشاره به اهمیت ۴ راهبرد مدنظر مقام معظم رهبری در برگزاری انتخابات گفت: شهرستان شفت آماده برگزاری انتخابات باشکوه دومین دوره ریاست جمهوری و با مشارکت حداکثری مردم است.

نقدی با بیان اینکه تمامی عوامل اجرایی همچون مثل هفته گذشته برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و قانونمند آمادگی کامل دارند، گفت: وظیفه همه مسؤولان تشویق مردم برای مشارکت حداکثری است.

وی با اشاره به اینکه کمتر از ۳ روز دیگر به انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری وقت مانده است، گفت: باید همه ما برای برگزاری انتخاباتی پرشور همچون هفته گذشته برنامه‌ریزی درست و هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم.

نقدی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات اقتدار آفرین است، افزود: با توجه به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در دور اول ۸ تیر، باید در فرصت کوتاه باقیمانده برای برگزاری انتخابات دور دوم آمادگی کامل را داشته باشیم و با فراهم کردن بسترهای لازم، آمادگی برای برگزاری انتخاباتی با مشارکتی پرشور، سالم امن همراه با رقابت صحیح داشته باشیم.

شفت آماده برگزاری دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری است

خدمت صادقانه به مردم در رأس امور مدیران قرار گیرد

فرماندار شفت خود و همه مدیران را به تقوای الهی در مدیریت ادارات شهرستان دعوت کرد و اظهار کرد: تقوای الهی یعنی تکریم ارباب رجوع، خدمت بی منت در راه رضای خدا جهت رفع مشکل مردم شریف شهرستان همچون شهید جمهور رئیسی جهادی باشیم.

نقدی با بیان اینکه دولت سیزدهم خدمت صادقانه و بی منت به مردم را در رأس امور قرار داده است، افزود: برای خدمت صادقانه و بی منت به مردم باید مدیران و کارکنان دولتی دارای ویژگی‌هایی همچون اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرماندار شهرستان شفت گفت: مؤلفه‌هایی از قبیل سرعت، صحت و دقت در انجام کار مراجعان، چگونگی رفتار و برخورد با ارباب رجوع و اطلاع رسانی مناسب عواملی هستند که موجب رضایتمندی مراجعان می‌شوند

نقدی گفت: ۱۱۹ شعبه اخذ رأی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان تعیین شده که از این تعداد ۱۴ مورد شهری و ۱۰۵ مورد روستایی است.

فرماندار شفت با بیان اینکه بیش از ۲۰۰۰ نفر عوامل اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان هستند، افزود: از این تعداد بیش از ۹۰۰ نفر عوامل اجرایی شعب شامل نمایندگان فرمانداری و بازرسان و مابقی نیز عوامل اجرایی و منشی و کاربران رایانه هستند.