ورزشی

سرمربی سابق تیم ملی به سپاهان پیوست

سرمربی سابق تیم ملی به سپاهان پیوست

نیلوفر اردلان، سرمربی سابق تیم ملی زیر ۱۴ سال دختران کشورمان به عنوان سرمربی سپاهان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری ایران تودی، رسانه رسمی زردپوشان اصفهانی اعلام کرد: «نیلوفر اردلان، که طی دو فصل گذشته با تیم فوتسال پیکان قهرمان، لیگ برتر و سوپر لیگ بانوان ایران شدند، با عقد قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست.

اردلان یکی از مطرح ترین بازیکنان و مربیان در عرصه فوتسال و فوتبال کشورمان است که بعد از موفقیت های زیاد در فوتسال کشورمان به فوتبال برگشت تا پس از وقفه ای چندساله، چالشی جدید را در فوتبال باشگاهی تجربه کند.

وی دارای مدرک A فوتبال و سطح دو فوتسال آسیا و سطح یک بدنسازی است و در سوابق خود در فوتبال عضویت در تیم فوتبال راه آهن، حضور در تیم ملی فوتبال زنان کشورمان در مرحله مقدماتی المپیک لندن، مسابقات غرب آسیا، کاپیتانی تیم ملی فوتبال بانوان از سال ۱۳۹۰-۱۳۸۵ ،هدایت تیم ملی فوتبال زیر ۱۶ و۱۴ سال کشورمان را در کارنامه خود دارد.

اردلان در کنار فوتبال در فوتسال سوابق درخشان تری دارد، از جمله حضور در تیم ملی فوتسال زنان کشورمان در بازیهای آسیایی ۲۰۱۲ – کره جنوبی، تیم ملی فوتسال بانوان در جام جهانی کوچک ۲۰۱۲- پرتغال و ۲۰۱۳ – اسپانیا و ۲۰۱۵ – گواتمالا ، بازیکن تیم های تجارتخانه هرمزگان، پرسپولیس تهران و دانشگاه آزاد در لیگ برتر و سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال در رده ملی و همچنین تیم های باشگاهی سایپا و پیکان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

تیم فوتبال بانوان سپاهان که فصل گذشته نائب قهرمان ایران شد، در این فصل با حضور نیلوفر اردلان که خود سابقه بازی در تمامی رده های سنی را دارد به دنبال آن است که تاحد امکان با تکیه بر جوان گرایی و بومی گرایی، بتواند چهره ای دیگر از فوتبال ایران و اصفهان را معرفی کند.»

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.