رضایتمندی مردم شاخص ارزیابی مسئولان است

به گزارش خبرگزاری ایران تودی از قزوین؛ سالار آبنوش ظهر امروز پنجشنبه با حضور در اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین در نشست شورای مدیران کمیته امداد اظهار داشت: کار برای مردم و افرادی که تحت پوشش نهاد کمیته امداد هستند ارزشمند و دارای منزلت خاص در نزد خداوند است.

وی افزود: کار برای خداوند و خدمت به مردم ازجمله مواردی است که اهمیت زیادی دارد و توصیه می شود با وضو در محل کار حضور پیدا کنید و خدمت در کمیته امداد تنها یک شغل دولتی قلمداد نشود.

منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ضمن برشمردن اولویت های نظام اداری کشور در نهضت خدمت رسانی به مردم، خاطرنشان کرد: مردم در نگاه دولت در اولویت نخست هستند و خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم در کمیته امداد نیز مورد اهمیت ویژه قرار دارد.

رضایتمندی مردم شاخص ارزیابی مسئولان است

آبنوش در ادامه به پیشرفت ها و دستاوردهای  انقلاب اسلامی اشاره کرد و کمیته امداد را میراث گرانبهای امام خمینی (ره) برای مردم دانست و افزود: کمیته امداد پس از انقلاب اسلامی ایران در چند کشور با عناوین مختلف فعال شد و این رویکرد در واقع آنلاین تاییدی بر فعالیت و اثرگذاری کمیته امداد است.

وی فعالیت های صورت گرفته در عرصه محرومیت زدایی توسط کمیته امداد را مهم ارزیابی کرد و اظهارداشت: این نهاد در بهره مندی همه مردم از اولویت های معیشتی و زندگی نقش آفرین بوده و در عدالت مورد نظر جمهوری اسلامی ایران همین اصل کافی است که یک عضو از خانواده کمیته امداد دارای جایگاه و شخصیت برابر با دیگران و بهره مندی مبتنی بر عدالت است.

منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اینکه امروز هیچ یتیمی بدون سرپرست نداریم بلکه برای هر یتیم، چند خیر و حامی وجود دارد بیانگر اثرگذاری جمهوری اسلامی ایران است.

آبنوش اظهارداشت: وجه تمایز کمیته امداد با دیگر نهادها و سازمان‌های خیریه، همین مسئله و نگاه پاک مردم به آن است که به برکت امام خمینی(ره) ایجاد شده ولی بایستی با ابزار رسانه ای و اطلاع رسانی خدمات کمیته امداد به نحو مطلوبی به اطلاع عموم مردم برسد.

وی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری را به عنوان مانیفست جهانی جمهوری اسلامی ایران نشانه دیگری از عمق تدبیر معظم له دانست و تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت جانفشانی شهدا، جانبازی رزمندگان و در راس همه آن ها رهبری امامین انقلاب، گام نخست را که تثبیت بوده گذرانده و دشمنان دیگر جمهوری اسلامی ایران و قدرت جهانی آن را پذیرفته اند و امروز وارد گام دوم و نهضت نرم افزاری شده ایم که به معنای تبیین و فتح قلوب است.

منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درخصوص اینکه معروفی بزرگ تر از تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نداریم گفت: امروز تضعیف نظام برآمده از خون شهدا خیانت به همه است و تبیین این موضوع وظیفه همه مسئولان و بخصوص نهادها و سازمان های انقلابی مانند کمیته امداد است.

رضایتمندی مردم شاخص ارزیابی مسئولان است

آبنوش از تلاش مدیریت بسیجی و مردمی کمیته امداد استان در خدمت به مددجویان تقدیر کرد.

در ادامه ناصر ظاهری مدیرکل کمیته امداد استان گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد.

انتهای پیام