ورزشی

خوزستان از حادثه متروپل شوکه است/ تیم قدرتمندی را برای فصل بعد می‌بندیم

در گفتگو با حسین کعبی ایران تودی

خوزستان در شوک حادثه متروپلیس/ تیم قدرتمندی را برای فصل آینده می بندیم

سرمربی فولاد گفت که امیدوار است تیمش در آخرین بازی این فصل با نتیجه خوب زمین را ترک کند.

حسین کعبی سرمربی فولاد خوزستان درباره آخرین بازی تیمش مقابل سپاهان به تیم ورزشی خبرگزاری ایران تودی گفت: با سپاهان در زمین بازی کردیم و سعی کردیم از فرصت ها نهایت استفاده را ببریم. در آن بازی سپاهان هم فرصت گلزنی داشت اما اجازه ندادیم حریف به گل برسد و در خانه پیروز شدیم.

وی در خصوص هدف گذاری فولاد در این فصل تاکید کرد: از ابتدای فصل شروع کردیم تا به بالای جدول برسیم. این در حالی است که آبروی فولاد در آسیا هم در این فصل مطرح شد، هرچند سال های گذشته به عنوان تیم ها و نمایندگان دیگر در آن رشته قبول نشدیم، اما توانستیم به فینال و آبروی ایران برسیم. فوتبال در آسیا بیایید آن را حفظ کنیم.

کعبی در مورد دیدار بعدی تیمش مقابل شهر خودرو و دیدار مقابل حریف لیگ دسته اول اینگونه گفت: درست است که شهرخودرو در لیگ یک است اما ما این تیم و رقیبش را مانند سایر رقبا می شناسیم و تلاش می کنیم آخرین بازی خود در این فصل را با کیفیت فنی و نتیجه خوب به پایان برسانیم و بازی خوب و مطلوبی را به نمایش بگذاریم.

کعبی به آینده فولاد اشاره کرد و به ایران تودی گفت: برای فصل آینده برنامه خاصی داریم، چون باید در مرحله سختی در آسیا بازی کنیم و باید تیم قدرتمندی داشته باشیم که بتواند با تیم های بزرگ آسیا رقابت کند. با کمک مدیران و مسئولان باشگاه منتظر پایان فصل هستیم تا در نقل و انتقالات جایگاه پررنگی داشته باشیم.

این پیشکسوت فوتبال در پایان با ابراز تاسف از حادثه دلخراش متروی آبادان گفت: این حادثه سراسر ایران را تکان داد و تکان داد و من نیز به نوبه خود به همه بازماندگان و خانواده های کشته شدگان تسلیت می گویم. آبادان همیشه مظلوم بوده است. این شهر در سال های جنگ متحمل رنج های زیادی شد و اکنون این اتفاق باعث شده تا خوزستانی های رنج دیده عزیزان خود را از دست بدهند. واقعاً کلمات نمی توانند همدردی کنند، اما امیدوارم به زودی آرامش به آبادان و مردم مظلوم جنوب بازگردد.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام//