ورزشی

حاشیه‌ بازی پرسپولیس و آلومینیوم| از معطلی خبرنگاران تا برگزاری یک بازی سرد در آزادی+تصاویر

مصاف پرسپولیس و آلومینیوم اراک در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر زیر سایه مشکلات ورزشگاه آزادی آغاز شد؛ مشکلاتی باعث شد این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار شود و یک رقابت سرد و بی‌روح را شکل دهد. 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ در چارچوب هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان نیمه اول با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان پایتخت به پایان رسید. 

*پیش از شروع بازی،‌ در ورود خبرنگاران مشکلاتی پیش آمد؛ در ابتدا قرار بود خبرنگاران از درب اصلی استادیوم فوتبال وارد شوند اما حراست مجموعه آزادی به خبرنگاران اعلام کرد که از تونل وارد ورزشگاه شوند. در این مدت خبرنگاران معطلی زیادی کشیدند و پس از کش و قوس‌های فراوان و ناهماهنگی‌های متعدد، در نهایت وارد ورزشگاه شدند. 

*مصاف پرسپولیس و آلومینیوم به نوعی تحت تاثیر عملیات بازسازی ورزشگاه آزادی قرار داشت. در حالی که همچنان این استادیوم به طور کامل آماده نشده است و عملیات مرمت سکوهای آن در حال انجام  است، مسابقات در این ورزشگاه تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد تا با فراهم شدن شرایط، آقایان و بانوان برای تماشای بازی در این ورزشگاه حضور پیدا کنند. 

*رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه محمود خوردبین وارد ورزشگاه آزادی شد. محمد محمدی، سرپرست مجموعه ورزشی انقلاب، مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه، هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون فوتبال و همچنین محمد رجائیان، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک از چهره‌های شاخص حاضر در ورزشگاه آزادی بودند. 

*یکی دیگر از نکات این بازی، نبود لیست بازی برای خبرنگاران بود و همچنان مشخص نیست که به چه علت لیست بازی برای خبرنگاران آماده نشده بود.

*روی سکوهای استادیوم، عدد ۱۵ به نشانه قهرمانی‌های پرسپولیس در لیگ برتر و هشتگ «قرآن نمی‌سوزد» در اعتراض به هتاکی‌هایی که به قرآن کریم شده، صورت گرفته بود. . 

*یحیی گل‌محمدی و مجتبی حسینی سرمربیان تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم در تمام لحظات بازی کنار خط حضور داشتند و نکات مد نظر خود را به شاگردان خود گوشزد کردند. 

*در دقیقه ۳۷ مسابقه، علی نعمتی موفق شد گل اول مسابقه را به ثمر برساند. او پس از زدن گل، خوشحالی مختصری با بازیکنان داشت و در ادامه به سمت کادر فنی رفت و با یحیی گل‌محمدی خوشحالی خود را تقسیم کرد. گل نعمتی، سومین گل فصل بیست و سوم لیگ برتر بود.

از معطلی خبرنگاران تا برگزاری یک بازی سرد در آزادی+تصاویر

از معطلی خبرنگاران تا برگزاری یک بازی سرد در آزادی+تصاویر

از معطلی خبرنگاران تا برگزاری یک بازی سرد در آزادی+تصاویر

از معطلی خبرنگاران تا برگزاری یک بازی سرد در آزادی+تصاویر

 

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.