ورزشی

تیم ملی تکواندو بامداد سه شنبه راهی پاریس می‌شود

تیم ملی تکواندو بامداد سه شنبه راهی پاریس می‌شود

تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در مرحله دوم رقابت های گرندپری در سال 2023 با هفت تکواندوکار راهی پاریس می شود.

به گزارش خبرگزاری ایران تودی، این دوره از مسابقات طی روزهای دهم تا دوازدهم شهریورماه با حضور 256 تکواندوکار به میزبانی فرانسه در شهر پاریس برگزار خواهد شد. به همین منظور اعضای تیم های ملی تکواندو بانوان و آقایان کشورمان پس از اخذ روادید بامداد سه شنبه 7 شهریورماه 1402 تهران را به مقصد استانبول ترکیه ترک کرده و پس از آن راهی پاریس خواهند شد.

مبینا نعمت زاده در وزن 49-، ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی و ابوالفضل زندی در وزن 58- کیلوگرم، متین رضایی در وزن 68- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و ابوالفضل عباسی در وزن 80+ کیلوگرم در رقابت های گرندپری شرکت می کند.

طبق برنامه اعلام شده جمعه دهم شهریورماه مبارزات اوزان 49- و 57- کیلوگرم زنان و 58- کیلوگرم مردان برگزار می شود که نعمت زاده، کیانی، حاج موسایی و زندی به مصاف رقبای خودم می روند. شنبه یازدهم شهریورماه تکواندوکاران اوزان 67- کیلوگرم زنان، 68- و 80- کیلوگرم مردان مبارزات خود را برگزار خواهند که متین رضایی و مهران برخورداری نمایندگان کشورمان خواهند بود. یکشنبه یازدهم شهریورماه و در روز پایانی مسابقات، تکواندوکاران دو وزن 67+ کیلوگرم و 80+ کیلوگرم به دیدار حریفان خود خواهند رفت که ابوالفضل عباسی تنها ملی پوش کشورمان است که به روی «شیهاپ چانگ» خواهد رفت.

هدایت تیم ملی بانوان به عهده مینو مداح به عنوان سرمربی است و مهروز ساعی به عنوان مربی تیم بانوان را همراهی می کند. در تیم آقایان نیز، بیژن مقانلو سرمربی و مجید افلاکی مربی تیم ملی هستند.  افشین رهبری پزشک تیم در مسابقات خواهد بود و هادی ساعی به عنوان سرپرست تیم ملی راه همراهی می کند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.