ورزشی

تمرکز اصلی پاکستان برای بازی‌های آسیایی هانگژو است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرمربی تیم ملی والیبال پاکستان:

ارومیه-سرمربی تیم ملی والیبال پاکستان پس از پیروزی برابر بحرین و کسب جایگاه هفتم آسیا، گفت: تمرکز اصلی پاکستان بر روی بازی‌های آسیایی هانگژو و بهبود جایگاه این تیم در چین است.

به گزارش خبرنگار آنلاین، ایس سانایه رامیرز فراز بعد از ظهر یکشنبه پس از پیروزی شاگردانش در جدال با بحرین، گفت: سطح این دوره از مسابقات بسیار بالاست و تیم‌های آسیایی نشان دادند که خیلی پیشرفت کرده‌اند.

وی افزود: پاکستان روی سیستم تیم خود بسیار کار کرده است تا در سطح تیم‌های آسیایی ظاهر شود.

سرمربی تیم ملی والیبال پاکستان در ارزیابی دیدار با بحرین نیز اظهار کرد: سال گذشته سرمربی تیم بحرین بودم و به سیستم دفاعی و دریافت‌هایشان اشرافیت داشتم و کاملاً آن‌ها را آنالیز کردیم و شناخت کافی داشتیم.

فراز تصریح کرد: اولین فصلی است که سرمربی تیم پاکستان هستم و باید روی سیستم این تیم کار کنیم، گرچه مقام هفتمی این رقابت‌ها نیز بد نیست.

وی ادامه داد: بر پروسه تغییر سیستم تیم پاکستان بسیار کار خواهیم کرد که در رقابت‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

فراز عنوان کرد: تمرکز اصلی پاکستان بر روی مسابقات والیبال بازی‌های آسیایی چین است و برخی بازیکنان پاکستان به لیگ‌های خارج از کشور رفته‌اند.

وی یادآور شد: هدف نهایی پاکستان بهبود جایگاه والیبال در هانگژو و گرفتن نتیجه‌ای بهتر از هفتمی است.

سرمربی تیم ملی پاکستان ضمن تشکر از فدراسیون والیبال ایران، مردم ارومیه و عوامل برگزاری مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ خاطر نشان کرد: از حجم تماشاگران در این رقابت‌ها حیرت زده شدم و تماشاگر بازی فینال هستم تا از نزدیک مجدد تماشاگران را ببینم.

تیم ملی والیبال پاکستان تا کنون هفت دوره در جایگاه هفتم آسیا قرار گرفته است که سه بار آن در سال‌های اخیر ۲۰۱۹، ۲۰۲۱ و ۲۰۲۳ است.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.