ورزشی

تماس سارقان با قهرمان پیشین کشتی جهان!

به گزارش شفاف، خودروی محمد طلایی 20 ساله در روزهای اخیر به سرقت رفت. این اولین خودروی ابوالفضل طلایی است که از مقابل منزلشان در غرب تهران سرقت می شود و سرمربی سابق تیم های ملی بزرگسالان و نوجوانان ایران دست به کار جالبی زد. وی عکسی از خودرو را با شماره تماس در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و از کسانی که خودرو را دیدند خواست با وی تماس بگیرند. تعدادی از قهرمانان همرزمان محمد طلایی نیز این استوری را در اینستاگرام بازنشر کردند.

پس از این اقدام، تماس های جالبی با قهرمان سال 1997 کشتی آزاد جهان برقرار شد. محمد طلایی به ایران تودی گفت: خودروی پسرم ابوالفضل یک شورلت قدیمی است و کمتر از یک سال پیش آن را خریده و جلوی درب منزل پارک کرده و به سرقت برده است. این ماشین گرون نیست، ابوالفضل 50-60 میلیون خریده ولی خرجش کرده خیلی تمیز بود. به ابولفضل گفتم این ماشین خیلی تمیزه یا خوشت اومد یا خیلی گرون نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حفظ تصویر خودرو و شماره تماس آن باعث ایجاد رد روی خودرو شده است؟ «گروهی از جنایتکاران تماس گرفتند و گفتند کار آنها نیست. ظاهراً در دزدی دست داشتند. یکی از آنها می گفت دزدی ماشین در خیابان کار دیگری است. جالب اینجاست که اگر ماشین را می گرفتند به افتخار من می آوردند اما این دستور در اختیارشان نبود!

طلایی با اشاره به تماس های جالب دیگر گفت: شماره 0912 را رها کردم و خیلی از دوستان قدیمی ام تماس گرفتند اما مدت ها بود که از آنها بی خبر بودم و شماره ای نداشتیم.

سرمربی سابق تیم ملی جوانان گفت: آخرین داستانش یادآور دنیای «قهرمان تاج و تخت» است که ماشینش توسط سارقان به سرقت رفته است و وقتی متوجه شدند این ماشین قهرمان جهان است، آن را تمیز کردند. بالا و آن را پس فرستاد. با نامه؛ گفت: آقای تختی یکی بود و خدای نکرده. وقتی باور داریم که هیچ چیز در این دنیا احمقانه نیست، باید آن را با حکمتی که نمی‌دانیم در پشت صحنه قرار دهیم.