ورزشی

اعزام تیم فوتبال هفت نفره به اسپانیا در صورت تامین اعتبار

به گزارش شفاف، امین الله مانی درباره وضعیت تیم فوتبال هفت نفره اعزامی به جام جهانی اسپانیا گفت: در آخرین گفت و گو با رئیس و دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان این کار را انجام دادیم تا هفت نفر را بفرست.» یکی از شروط اصلی ارسال قرضی به تیم ملی فوتبال اسپانیا برای جام جهانی. اگر بتوانیم اعتبار کافی برای اعزام یک تیم فوتبال هفت نفره به اسپانیا بدهیم، تیم اعزام می شود وگرنه ممکن است جام جهانی را از دست بدهیم.

وی مبلغ وام اعزام یک تیم فوتبال هفت نفره به جام جهانی اسپانیا را حدود 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان عنوان کرد. یک اسپانسر خوب بگیرید تا تیم را به جام حذفی بفرستید: «جهان را تأمین کنید، البته فدراسیون گفت از نظر اعتباری به ما کمک می کند، اما وقتی اعتبار کافی تخصیص داده شود، می توانیم امیدوار باشیم که تیم اعزام شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره یکی دیگر از مشکلات این تیم را نداشتن زمین چمن مصنوعی مناسب برای تمرین دانست و گفت: بهتر است جام جهانی اسپانیا در زمین چمن مصنوعی برگزار شود. تیم را آماده کنید، به دنبال زمین چمن مصنوعی مناسب باشید، متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم چمن مصنوعی خوبی را برای تیم هماهنگ کنیم و باید هفته آینده دوباره در چمن طبیعی شیرودی تمرین کنیم. وضعیت اینگونه خواهد بود

الله مانی همچنین با بیان اینکه تیم ملی اوکراین قبل از حضور در جام جهانی اسپانیا برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی دعوت شد، گفت: تیم اوکراین قهرمان هفت جانبه جهان است و پیش از این نیز چندین دیدار تدارکاتی با این تیم انجام داده است. حضور در جام جهانی اسپانیا از نظر آمادگی جسمانی و فنی برای بازیکنان ایرانی خوب خواهد بود، البته اوکراین اعلام کرد این اردوها را در ترکیه برگزار می کند، اما متاسفانه از نظر اعتباری شرایط را نداریم. برای اعزام تیم به ترکیه.

وی افزود: برای اینکه دیدارهای تدارکاتی با اوکراین را از دست ندهیم طی مکاتبه ای به آنها اطلاع دادیم که در صورت امکان تدارکات فروردین ماه در کیش برگزار می شود اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که شرایطی را برای اعزام یک تیم هفت نفره به اسپانیا فراهم کنیم و اسپانسر خوبی جذب کنیم تا این مسابقات را از دست ندهیم. به دلیل مشکلات اعتباری».