اجتماعی

اجرای طرح «بهاران خدمت» در خیابان‌های آزادی و انقلاب/ آماده‌سازی شهر برای اعیاد ملی – مذهبی

شهردار منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای طرح «بهاران خدمت» در خیابان‌های آزادی و انقلاب گفت: به دنبال خدمات‌رسانی بهینه و بی‌وقفه به شهروندان هستیم.

به گزارش ایران تودی، نشست ‎هماهنگی اجرای «طرح بهاران خدمت» با محوریت خیابان‌های آزادی و انقلاب اسلامی با میزبانی منطقه ۱۰ و با حضور «مهدی اخ الصنایع» شهردار منطقه برگزار شد.

مهدی شریفیان مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق، «علیرضا جعفری» مدیرکل امور خدمات شهری، «میثم عنقایی» مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه شهری امور خدمات شهری، «سید محمدرحیم مرتضوی» شهردار منطقه ۹ و جمعی از مدیران مناطق ۶ ،۷ و ۹ و ۱۰ و نمایندگان معاونت‌ها و سازمان‌های مرتبط و… از جمله حاضرین این نشست بودند.

گامی نو برای افزایش رضایت شهروندان از مدیریت شهری

در آغاز جلسه، «مهدی اخ الصنایع» با گرامیداشت ‎یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: طرح بهاران خدمت، گامی نو است که می‌تواند از یکسو فرصت مناسبی را برای خدمت به شهروندان و افزایش رضایتمندی آنها از مدیریت شهری در پی داشته باشد و از سوی دیگر آماده‌سازی شهر برای اعیاد ملی – مذهبی پیش رو را فراهم سازد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اجرای موفق طرح بهاران خدمت در منطقه ۱۰، بهسازی زیرساخت‌های شهری و خدمت‌رسانی بهینه و بی وقفه به شهروندان را از اهداف این طرح دانست.

شهردار منطقه ۱۰ در همین راستا از حضور و نقش‌آفرینی تمامی نیروهای اجرایی منطقه ۱۰ در حوزه‌های خدمات شهری، ترافیکی و عمرانی و… در زمان اجرای این طرح خبر داد.

در ادامه این نشست، مأموریت و فرایند اجرای طرح بهاران خدمت از سوی مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق و مدیرکل امور خدمات شهری تشریح و مورد تبیین قرار گرفت.

همچنین مدیران مناطق حاضر در نشست به تشریح برنامه‌ها، توانمندی‌ها و امکانات و نیازهای خود برای اجرای هدفمند طرح بهاران خدمت پرداختند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، نمایندگان معاونت‌ها و سازمان‌های مختلف شهرداری نیز بر اساس نیازمندی‌های مناطق، قول مساعدت و همکاری را به مدیران منطقه دادند.

انتهای پیام