آیت‌الله رییسی درس خدمت بی‌منت و شبانه‌روزی به مسئولین داد

ایران تودی/خوزستان معاون امور عمرانی استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر اهواز گفت: سید الشهدای خدمت درس خدمت بی‌منت و شبانه‌روزی به مسئولین اجرایی داد.

محمد خانچی امروز، دوم خردادماه در بازدید از پروژه‌های عمرانی اهواز ضمن تسلیت شهادت سید الشهدای خدمت و هیات همراه خاطرنشان کرد: سید الشهدای خدمت با خدمت بی‌منت و شبانه‌روزی به مسئولین اجرایی درس خدمت و مجاهدت به مسئولین اجرایی داد.

وی با اشاره به ۸ سفر شهید رییسی به استان افزود: ۸ سفر یک رییس جمهور به استان خوزستان امری بی‌سابقه و منحصر به فرد و نشان اهمیت استان از دیدگاه و منظر این شهید بزرگوار بوده است.

خانچی به فرمایش شهید خدمت در خصوص تبدیل استان به کارگاه عمرانی و سازندگی اشاره کرد و گفت: نگاه ویژه دولت سیزدهم و گره‌گشایی از پروژه‌های نیمه تمام و راکد، استان را به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است که این را مدیون ایشان هستیم.

وی همچنین امروز در حاشیه بازدید از تقاطع غیر هم سطح شهدای غزه با اشاره به هماهنگی دستگاه‌های اجرایی افزود: بی‌شک هماهنگی دستگاه اجرایی سرعت اجرای پروژه‌های سطح استان را بالا برده و شیرینی اجرای پروژه‌ها را به کام مردم دو چندان می‌کند.

خانچی گفت: با هماهنگی‌های انجام‌شده انتظار داریم که سرعت انجام این پروژه دو چندان شود و با آغاز سال تحصیلی جدید شاهد بهره‌برداری این تقاطع باشیم.

وی امروز همچنین از پروژه تکمیل بلوار ولایت و کمربندی شرق اهواز، تقاطع غیر همسطح شهید کجباف، تکمیل جاده صنایع فولاد و پارکینگ طبقاتی خیابان طالقانی و آخرین روند احداث تقاطع غیر همسطح شهدای غزه فلکه جمهوری بازدید کرد.

انتهای پیام