استان ها

21 طرح آب و فاضلاب در استان قزوین در هفته دولت افتتاح می شود

21 پروژه آب و فاضلاب در استان قزوین در هفته دولت افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: همزمان با هفته دولت 21 پروژه آب با وام 173 میلیارد تومانی در شهرها و روستاهای استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران تودی در قزوین؛ داراب بروندی گفت: به مناسبت هفته دولت خبرهای امیدوارکننده ای به مردم استان می دهیم و چندین پروژه مهم آبرسانی در استان آماده بهره برداری است.

بیروندی تصریح کرد: در راستای فقرزدایی و تامین آب پایدار شهرها و روستاها امسال 21 پروژه عمرانی آب شرب با وام 173 میلیارد و 600 میلیون تومانی به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: در بین این طرح ها هفت پروژه شهری با اعتبار 144 میلیارد و 600 میلیون تومان و 14 پروژه در روستاهای استان با 29 میلیارد تومان وام وجود دارد.

1592992267753

مدیرعامل شرکت ویزمووک قزوین یادآور شد: با افتتاح پروژه های مذکور، کمبود آب شرب 146 هزار نفر از جمعیت شهری و 7 هزار و 150 خانوار روستایی برطرف می شود.

بیروندی تصریح کرد: حجم ساخت و سازهای انجام شده در مناطق شهری شامل 37 کیلومتر خط انتقال با حفر 10 حلقه چاه به ظرفیت 305 لیتر بر ثانیه است.

این مسئول گفت: میزان عملیات اجرایی در روستاها شامل یک حلقه چاه، پنج مخزن، یک ایستگاه پمپاژ، هشت کیلومتر خط انتقال و 11 کیلومتر توسعه شبکه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین تصریح کرد: اجرای طرح های مذکور با توجه به محدودیت های مالی دولت محقق شد اما با عزم جدی مسئولان دولت اجازه ندادیم محدودیت های مالی وقفه ایجاد کند. در ارائه خدمات مردم.

4444

وی بیان کرد: دولت سیزدهم در هفته دولت تعدادی از پروژه های آب و فاضلاب را در شهرها و روستاهای استان قزوین به بهره برداری می رساند و امیدواریم در اقصی نقاط استان کام مردم عزیزمان شیرین شود. . نسبت به قبل رضایت بیشتری خواهند داشت.

بیروندی در پایان تاکید کرد: برای تداوم خدمات آب و فاضلاب و رضایتمندی مردم، مردم و اهالی روستا باید به مدیریت مصرف آب توجه جدی داشته و در مصرف آب صرفه جویی کنند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نظرسنجی 0 تعداد بازدیدکنندگان