استان ها

۱۱ مهرماه، آغاز جشنواره بین المللی موسیقی نوای آنلاین در لرستان

ایران تودی/لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای آنلاین به میزبانی استان ۱۱ مهرماه جاری برگزاری می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر هبت‌اله هاشمی، سوم آنلاین ماه در جلسه هماهنگی جشنواره بین‌المللی موسیقی نوای آنلاین که با حضور معاونت عمرانی استانداری استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: همدلی، همکاری و هماهنگی در هر عرصه‌ای رمز موفقیت است.

وی به برگزاری جشنواره بین المللی موسیقی نوای آنلاین اشاره کرد و افزود: این جشنواره برای اولین بار در ایران و برای اولین بار نیز به میزبانی لرستان برگزار می‌شود.

هاشمی با اشاره به برگزاری جشنواره موسیقی نوای آنلاین با محوریت به نمایش گذاشتن تمام موسیقی‌های دنیا در عرصه مقاومت همچون(موسیقی محلی دایه دایه وقت جنگه)، خاطرنشان کرد: ۱۱۴ اثر از کل کشورهای دنیا و داخل کشور به دبیرخانه ارسال شده و داوری شدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان افزود: گام اول در برگزاری این جشنواره بین‌المللی معرفی استان بوده و در این راستا بخشی از برنامه‌ها در مکان‌های گردشگری همچون قلعه فلک الافلاک پل شکسته و منار آجری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور ۵۰۰ مهمان داخلی و خارجی در برگزاری این جشنواره گفت: بحث اسکان مهمانان داخلی و خارجی، بحث خدمات و بهره‌مندی از نیروی خدماتی ادارات، بحث برق اضطراری، تبلیغات و فضاسازی لازم در شهر، همکاری راهنمایی و رانندگی در بحث جابجایی مهمانان و دیگر امکانات لازم برای برگزاری جشنواره نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها است.

هاشمی بیان کرد: برپایی نمایشگاه صنایع دستی در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره در قلعه فلک‌الافلاک فرصتی برای معرفی استان و شهر خرم‌آباد و به نمایش گذاشتن فرهنگ اصیل لرستان است.

انتهای پیام