استان ها

سرپرست بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی منصوب شد

سرپرست بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی منصوب شد

با حکمی از سوی دکتر سید سلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، سرپرست بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

خبرگزرای ایران تودی؛ در متن حکم سید سلمان سیدافقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان خطاب به یوسف زندی آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی مستعدان و نخبگان عزیز در استان آذربایجان شرقی و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری اثربخش میان نخبگان و مسئولان آن استان در حل مسائل منطقه‌ای و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی منصوب می نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم در امور نخبگان و در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد، با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

بدین وسیله از زحمات آقای  امامی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف