استان ها

حرکت ملایم دانشگاه به سمت آموزش حضوری در پساکرونا

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در گفت و گوی زنده با سیمای خراسان رضوی اظهار داشت: در شرایط موجود. پاساکرونا به سمت تمرین حضوری باید یک شیب کمی پایین بیاییم.

وی در خصوص فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی در عصر ولیعهد گفت: این دانشگاه دارای 12 واحد و 6 مرکز دانشگاهی است و بیش از 60 هزار دانشجو در این واحدها تحصیل می کنند. کلاس های دانشگاه آزاد استان به دلیل ظرفیت سایر دانشگاه ها به صورت مجازی از ابتدای شروع دانشگاه در کرونا و دو هفته زودتر از سایر دانشگاه ها برگزار شد. زمانی که شرایط کشور و شهرستان مساعد بود جلسات عملی را هم حضوری برگزار می کردیم.


بیشتر بخوانید:

برنامه دانشگاه آزاد اسلامی برای ادامه آموزش شخصی


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با تاکید بر لزوم بازگشایی دانشگاه‌ها، افزود: وزارت علوم اخیراً مسئولیت‌ها و اختیارات خود را دوباره بر عهده گرفته است. آموزش شخصی به دانشگاه ها تفویض شده است و با موافقت ستاد تاج، تحصیلات تکمیلی و دکتری در شهرهای زرد و سایر آموزش ها به صورت حضوری در شهرهای آبی دیگر انجام می شود.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه برخی انتظار دارند با مجازی سازی کلاس های درس دانشگاه ها شهریه ها کاهش یابد، گفت: این کار درستی نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: پس از شیوع بیماری کرونا، کلاس های عملی فشرده تری برگزار شد و لازم به ذکر است که دانشجویان ورودی در سال های اخیر فضای دانشگاه را تجربه نکرده اند و دانستن آن ضروری است. این من

شریان کرونری به همان اندازه طبیعی مضر است

مرادی با اشاره به اینکه تمرینات حضوری موثرتر است، گفت: هر چقدر هم که نرمال شدن عروق بیماری کرونا مضر باشد، اضطراب کرونری باعث آسیب می شود و در شرایط پس از کرونری باید از شیب اندکی پایین بیاییم تا رودررو باشیم. -آموزش صورت آموزش و دستور مجتمع دانشگاه آزاد.«اسلام که شرایط عادی آموزشی در شهرهای آبی باید با ملاحظات لازم فراهم شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد افزود: سیستم مربی دانشگاه آزاد اسلامی سال گذشته تاسیس شد و برای توسعه آینده این سامانه حقوق معلمان را پرداخت خواهیم کرد.

مرادی گفت: یکی از تجربیات مهم برای ما این بود که کلاس‌های عملی نسبت به دوره‌های قبل در یک سوم زمان برگزار می‌شود و با بهبود وضعیت تاج، شرکت در جلسات به تدریج روتین می‌شود.

انتهای پیام/4117/4062/