استان ها

جشن بزرگ “روز جوان” در گرگان برگزار می شود

جشن بزرگ "روز جوان" در گرگان برگزار می شود

رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان از برگزاری جشن بزرگ روز جوان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) در گرگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران تودی از گرگان؛ کریم علمی اظهار کرد : به مناسبت روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر (ع) و در راستای رویکرد سازمان در جهت ایجاد نشاط اجتماعی جشن روز جوان برگزار می شود .

علمی افزود : این جشن جمعه 12 اسفند ماه از ساعت 16 در پارک بانوان در بلوار شهید صیاد شیرازی و با حضور مردم خونگرم شهر گرگان برگزار و به صورت مستقیم از سیمای مرکز گلستان پخش می شود .

وی تاکید کرد : مهدی شکوهی خواننده و مجید افشاری استندآپ کمدی خوب کشورمان در این مراسم هنرنمایی خواهند کرد ضمن اینکه برگزاری مسابقه، مولودی خوانی و اهدای جوایز نیز از جمله برنامه های این جشن است.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی تصریح کرد : خانه فرهنگ خورشید ایستگاه صلواتی در محل مستقرمی کند تا از شهروندان عزیز گرگانی پذیرایی نماید.

علمی اضافه کرد : جهت سهولت دسترسی مردم به پارک بانوان و با مساعدت رئیس سازمان حمل و نقل و مسافر شهرداری تعداد 5 دستگاه اتوبوس در میدان ولی عصر (عج) در روز جمعه ساعت 15:30 مستقر می شوند .

وی گفت : فرمانداری ، سازمان حمل و نقل و مسافر و خانه های فرهنگ در برگزاری این جشن کمک شایانی کردند ، ضمن اینکه با این برنامه به استقبال نوروز 1402 می رویم .

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف