حوادث

برخورد کمپرسی با ۱۱ خودرو در گرگان/ مصدومیت ۸ نفر در این حادثه

ایران تودی/گلستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با بیان اینکه نقص فنی در سیستم ترمز خودروی حامل بونکر سیمان هشت نفر را مصدوم و روانه بیمارستان کرد.

موسی الرضا صفری ظهر امروز جمعه ۲۷ مردادماه ۱۴۰۲ در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: در پی تماس‌های مردمی حوالی ساعت ۱۱ امروز جمعه با سامانه ۱۲۵ و ارائه گزارش وقوع یک فقره تصادف در خیابان امام رضا(ع) گرگان، نیروهای آتش نشان و خدمات ایمنی شهرداری به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی از ۲ ایستگاه شماره یک و شماره سه گرگان به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: در این حادثه خودروی کمپرسی حامل «بونکر سیمان» به دلیل نقص فنی در سرآشیبی خیابان امام رضا(ع) ترمز خود را از دست داده و پس از طی مسافتی به چندین دستگاه خودرو و موتورسیکلت پارک شده در حاشیه خیابان و یک تیر برق در مقابل امام رضا(ع) دوم برخورد و سپس واژگون و متوقف می‌شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با تأکید بر اینکه متأسفانه در این حادثه هشت نفر از شهروندان مصدوم می‌شوند، افزود: با حضور تیم عملیاتی چهار نفر از مصدومین حادثه که بر اثر شدت برخورد در خودرو محبوس شده بودند رهاسازی شدند.

وی اضافه کرد: این چهار نفر به همراه دیگر مصدومان جهت اعزام به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند.

نقص فنی در ترمز کمپرسی علت این حادثه

رئیس ایستگاه شماره سه پلیس راهور مرکز استان گلستان ضمن تأیید وقوع این حادثه، خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس راهور برابر اعلام مرکز ۱۱٠ پلیس مبنی بر وقوع حادثه در خیابان امام رضا(ع) به محل حادثه اعزام شدند.

سرگرد صادق بامری با تأکید بر اینکه بلافاصله تیم‌های پلیس، آتش نشانی، هلال احمر، اورژانس و برق در محل حادثه حاضر شدند، تصریح کرد: بر اثر این تصادف تعداد ۱۱ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز خسارت دیدند و تعدادی از هموطنان مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه نقص فنی در سیستم ترمز خودروی سنگین کمپرسی علت وقوع این حادثه بود، اضافه کرد: هم اکنون تردد در این خیابان به حالت عادی بازگشته است.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.